Registrace

Účty z předchozí verze webu jsou stále platné

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky a se zpracováním osobních údajů podle § 28 odst. 5 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon, a podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Abyste mohli přihlašovat sebe či děti na aktivity, vyplňte prosím do svého profilu jméno, příjmení a telefonní číslo. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět na seznam

Kurzy a vzdělávání

Další info
Kurzy a vzdělávání

V průběhu roku nabízíme pro veřejnost jednorázové i víkendové vzdělávací kurzy, dílny a odborná setkání. Pro pedagogy pořádáme také vzdělávací kurzy akreditované MŠMT.

Diagnostika dítěte předškolního věku

lektor: Mgr. Jiřina Bednářová, PhDr. Vlasta Šmardová

Přihlásit
věk 18+
místo Hotel Prometheus, Brno, Hudcova 367/78, školící místnost č. 119
termín
  • 02.3.2017 14:00 - 09.3.2017 17:30
cena 1 600 Kč
(platba na místě hotově nebo předem na základě vystavené faktury)
cena zahrnuje tištěné materiály ke kurzu, drobné občerstvení
volná místa 0 (z 23)

Kurz je určen pro pedagogy (pedagogové mateřských škol, nižších ročníků I. stupně ZŠ, speciální pedagogové, ostatní pedagogičtí pracovníci).

Cílem kurzu je blíže seznámit pedagogy s jednotlivými fázemi vývoje předškolního dítěte, s diagnostikou dílčích funkcí (vývoj myšlení, řeči, sociálních schopností a dovedností, hrubé, jemné motoriky, grafomotoriky, vývoj kresby, vývoj zrakového, sluchového vnímání, prostorové a pravo-levé orientace, základních matematických představ) jako východiskem pro vytváření individuálního programu rozvoje předškolního dítěte. Diagnostika chápe posouzení vývojové úrovně dítěte v jednotlivých oblastech jako výchozí podklad podpory a výchozí bod stimulace oslabených funkcí.

Vyučované dovednosti budou prakticky prezentovány na pomůcce KLOKANŮV KUFR (pomůcky jednotlivých oblastí, způsob záznamu podle Záznamového archu, možnosti různých stupňů a typů dovedností).

Jedná se o 8 hodinový seminář rozdělený na dvě části, čtvrtek 2. března a čtvrtek 9. března, vždy od 14 do 17.30 hodin.

PŘIHLÁŠKY směřujte na . Další detaily budou zaslány přihlášeným.