Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné

Kurzy a vzdělávání - archiv

Epoxid

věk 15-70 let
místo
termín
(více..)
cena 4 500 Kč
(Prosíme o zaplacení do 25.2.2022)
cena zahrnuje Veškeré náklady na program.
volná místa 10 (z 10)

Unikátní kurz pro začátečníky, kteří mají zájem prohloubit své znalosti v oboru epoxidové pryskyřice. Kurzem Vás provede lektor David, který se epoxidem věnuje již několik let. Jeho výrobky zdobí nejednu domácnost či firmu. Součástí kurzu je nezbytná teorie, bezpečnost práce a samozřejmě i samotná aplikace. Dozvíte se tipy a triky, které Vám při práci s epoxidem pomohou. Na vlastní kůži poznáte, že realita od videí z YOUTUBE se může poněkud lišit a cesta k vysněnému výrobku je plná nástrah. Budete seznámeni s různými druhy epoxidu, brusnými papíry či barevnými pigmenty. Získáte znalost nářadí a nástrojů, které jsou nezbytné pro práci s epoxidem. To vše a mnohem více se dozvíte v sobotu 5.3. od 8:00 do 18:00 v budově LUSK pod správou SVČ Lužánky, Lidická 50. V ceně je zahrnuto lektorné, veškerý materiál, pronájem prostor, zapůjčení elektrického nářadí.

Naučíte se, jak si vyrobit formu z lamina a jak ji správně nachystat na vylévání. Ukážeme si opracování, očištění a impregnaci dřeva i jeho uložení do formy. Budete mít možnost seznámit se s epoxidovou pryskyřicí od různých výrobců jak z ČR, tak ze zahraničí. Pryskyřici probereme v teoretické části a následně budeme vylévat vaše výrobky. V poslední části si ukážeme způsoby broušení, otestujeme různé brusivo, přípravky na leštění povrchů a nakonec si vyzkoušíme různé přípravky na finální úpravu povrchu.

Sebou si prosím vezměte oblečení k zašpinění, pití a svačinu. Pitná kohoutková voda je k dispozici. Možnost varné konvice. V okolí dílny je řada restaurací, kde se můžete v obědové pauze najíst. Dostupný je také supermarket LIDL. Těší se na Vás tým pořadatelů :-)

DŮLEŽITÉ: práce s epoxidem není levnou záležitostí a je nutné stanovit storno podmínky. Pokud se z kurzu odhlásíte sedm dní a méně před zahájením kurzu, bude Vám účtováno 100% zápisného. Pokud se z kurzu odhlásíte osm dní a více, bude Vám vráceno 100% zápisného. Děkujeme za pochopení.