Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné
Zpět

Kurzy a vzdělávání

Další info
Kurzy a vzdělávání

.

Individuální příprava ke kojení a péči o miminko

věk 16-50 let
místoLata - Žabovřesky
místnostMiminkárna
termín
16.9.2021 11:00 - 31.8.2022 16:00
(více..)
cena 1 200 Kč
(1 blok = 3 hodiny = 1200,- Kč. Je možné absolvovat i jednotlivé bloky, na jejich pořadí nezáleží.)
volná místa 98 (z 99)

V přípravě ke kojení
najdete minimum nezbytné teorie - jak, kdy a proč se dělá mléko, co pomůže, aby bylo mléka dostatek, co nemusíte dělat, jak si kojení nenechat pokazit, kdy požádat o pomoc.... a hlavně hromadu praxe: jak se ke kojení posadit či položit, jak poznat, že se miminko chce kojit, jak miminku pomoci získávat dostatek mléka a jak poznat, že je skutečně dobře nakojené... Ve třech hodinách společně probereme i to, co jste o kojení slyšeli, z čeho máte obavu, jaké situace mohou nastat a jak se řeší. Mnohokrát za setkání budeme pracovat s reálným modelem děťátka tak, aby Vám pak s Vaším miminkem kojení nepřišlo jako věc docela neznámá.

Při přípravě k péči o miminko
se se stejným modelem děťátka naučíme během dalších tří hodin miminko zvedat a pokládat do postýlky, sedačky, kočárku, nosit a chovat, oblékat a svlékat, přebalovat, koupat... a k tomu si ukážeme varianty plenek, oblečků i pomůcek ze "seznamů pro dítě". Můžeme se sejít jak u nás na Latě, tak u Vás doma. Je samozřejmé, že se držíme hygienických a protiepidemických opatření vlády, používáme minimálně respirátor FFP 2 a dodržujeme přísnou hygienu rukou i prostředí.

Cena 1200,- kč je vždy za jeden blok, je možné absolvovat pouze přípravu ke kojení nebo pouze přípravu k péči o miminko. Na termínech i místu konání se s Vámi domluvíme individuálně na tel. 604 33 11 63 nebo mailem na .