Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné

Kurzy a vzdělávání - archiv

Krotitelé materiálů / VYLEJ TO ! - ZRUŠENO

PRÁCE SE DŘEVEM A PRYSKYŘICÍ

věk 7-15 let
místoLegato - Kohoutovice
místnostLegato - klub
termín
06.4.2021 16:00 - 18:00
13.4.2021 16:00 - 18:00
20.4.2021 16:00 - 18:00
27.4.2021 16:00 - 18:00
(více..)
cena 400 Kč
cena zahrnuje Cena zahrnuje kvalifikovaného lektora, veškerý potřebný materiál, používání všech nástrojů a přístrojů v dílně Legata.
volná místa 8 (z 8)

Druhý kurz z bloku jarních polytechnických kurzů KROTITELÉ MATERIÁLŮ.

Epoxidová pryskyřice je materiál, který nám umožňuje zalívat nejrůznější předměty do křišťálově čirého a pekelně tvrdého “obalu”. Zalít se dá opravdu cokoliv, od vysušených květin přes nejrůznější kovy až po oblíbenou hračku. My si vyzkoušíme pryskyřici v kombinaci se dřevem, vytvoříme prostor na vylívání, zvolíme jeho obsah a vytvoříme tak jedinečný objekt, který nám bude sloužit například jako stojánek na telefon či tablet. Několik různých technik a materiálů nám zaručí, že bude práce kreativní, poutavá a jedinečná. Obavy stranou a směle do toho!

----------------------------------------------------------

V reakci na stále se měnící situaci se zavíráním a otevíráním středisek volného času jsme pro vaše děti místo úterního kroužku Dřevák připravili termínově flexibilní blok čtyř jarních polytechnických kurzů Krotitelé materiálů.

Na tento březnový kurz budou navazovat další dva kurzy:
duben / NA KOVÁRNĚ / kurz základů kovářského řemesla
květen / TO JE GÓL ! / výroba stolních her

Z každého kurzu si účastník odnese alespoň jeden hotový výrobek. V rámci každého kurzu se účastníci seznámí s různými materiály a naučí se, jak je zkrotit a použít.

Přihlásit se můžete na jeden, dva, tři nebo všechny čtyři kurzy. Výhodou je, že platíte každý kurz zvlášť. V případě účasti na všech kurzech máte čtvrtý kurz za polovic.

V případě nepříznivé epidemiologické situace a opětovného uzavření SVČ je možné, že se termíny jednotlivých kurzů posunou – před startem nového kurzu bude vždy nejprve ukončen kurz stávající.