Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné

Kurzy a vzdělávání - archiv

Inkluze pro pedagogy

možno hradit z projektu Šablony II

věk 18+
místoLidická - Brno-střed
místnostÁšram
termín
06.1.2020 9:00 - 15:30
(více..)
cena 1 500 Kč
volná místa 0 (z 13)
číslo akreditace
Tento kurz je akreditován MŠMT
16786/2019-1-577
Akreditovaný
Kurz je akreditován MŠMT.

Kurz inkluze pro pedagogy řeší témata jako budování bezpečného klima ve třídě či ve skupině, podporu spolupráce a komunikaci - jak mezi pedagogy, tak mezi pedagogem, dítětem a rodiči. Tento kurz pomůže zmírnit obavy pedagogů z práce s dětmi se speciálními potřebami nebo s dětmi ze sociálně slabého prostředí. Měl by také přispět k motivaci účastníků se v této oblasti dále vzdělávat a rozvíjet. Cílem je skupinu provést teorií nenásilné komunikace, osvojit si um komunikovat s celou skupinou okolo dítěte a řešit situaci jako celek.
V kurzu čekají účastníky zkušenosti z praxe, budou si moci vyzkoušet jednotlivé aktivity, vhodné pro spolupráci se skupinou. Velkým benefitem jsou zkušenosti lektorky z praxe, možnost sdílený znalostí vzájemně, kurz není zdrojem (např.) právnických znalostí v této oblasti.
Kurz je určen pro následující cílové skupiny: pedagogové volného času, učitelé 1.stupně ZŠ, učitelé 2.stupně ZŠ, učitelé - vedoucí školních zájmových kroužků a klubů, asistenti pedagoga, vychovatelé školských zařízení.
Školení je vhodné do Šablon II. – pro SVČ 2.VI/4e (inkluze) a odpovídá její náplni, cílové skupiny jsou všechny výše zmíněné.