Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné

Kurzy a vzdělávání - archiv

Upcycling a výšivka - čtvrté úterý v říjnu ZRUŠENO

věk 15+
místoLidická, Lužánky
termín
22.10.2019 19:15 - 21:15
(více..)
cena 350 Kč
cena zahrnuje materiál, vedení, káva a čaj
volná místa 7 (z 8)

Výšivka už není záležitostí jen našich babiček, ale v dnešní době si své výrazné místo nachází i mezi současnou generací. Technika zůstala jen motiv vyjádření se změnil.

„Pohodlně se posaďte s jehličkou v ruce a vyberte barevnou přízi. Vemte do rukou podkladovou látku s Vámi předkresleným motivem, vnímejte zvuk jehly protínající tkaninu. Nádech, výdech, opakování. Vše ostatní odplyne, zůstane jen čistá hlava“

Tento workshop je součástí cyklu tří po sobě následujících kurzů a je zaměřen na výuku základních stehů a jejich následné aplikace do tvorby florálních motivů inspirovaných tradiční moravskou výšivkou.

Doporučujeme přihlásit se na celý cyklus tří lekcí za zvýhodněnou cenu, který Vám umožní nejen získat potřebnou teorii, ale také uvést své poznatky do praxe a zhotovit si vlastní krásný projekt. Přihlášení je možné na tomto odkaze: https://www.luzanky.cz/Vzdelavani/61161/Upcycling-a-vysivka-cyklus-tri-veceru-za-zvyhodnen Pokud ale nemáte tolik času, můžete se přihlásit jen na tuto jednu lekci.

Lekce proběhne v SVČ Lužánky na Lidické v kuchyňce (č.19) v čase 19:15-21:15.

Na lekci není třeba nic speciálního, jen notná dávka trpělivosti, případně podkladová látka (nebo oblečení, které chcete vyšít) dle Vašeho vkusu. O vyšívací kroužky, příze, jehly... i čajíky a kávu se postaráme.

Celým cyklem i jednotlivými lekcemi Vás provede Romana Tomášková (Fashion Revolution), naše specialistka na upcycling, výšivku a udržitelnou módu.

Těšíme se na Vás!