Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět

Kurzy a vzdělávání

Další info
Kurzy a vzdělávání

V průběhu roku nabízíme pro veřejnost jednorázové i víkendové vzdělávací kurzy, dílny a odborná setkání. Pro pedagogy pořádáme také vzdělávací kurzy akreditované MŠMT.

Partnering - workshop v rámci festivalu TANCESSE 2019

Pohyb a partner

Přihlásit
věk 16-80 let
místoLidická - Brno-střed
místnostSál
termín
01.6.2019 10:00 - 12:00
(více..)
cena 250 Kč
volná místa 15 (z 15)

Hodina se skládá z úvodního rozehřátí. Pozornost je
soustředěna na centrum těla, periferie a koordinaci pohybu. Následně se budeme věnovat práci s váhou a těžištěm v pohybu s partnerem. Snahou není jen práce s formou, nýbrž uvědomování si sebe a tohoto procesu pozorování samotného. Cítění těla v prostoru, objevování jeho dynamických možností ke zjednodušení a osvobození pohybu. Celou hodinu zakončíme strečinkem, abychom předešli zranění.

Lektor: Lukáš Lepold
Tanečník, režisér, choreograf. V současné době působí jako nezávislý umělec. Během této etapy spolupracoval s La
Trottier dance company, Černá Vaněk company, Tereza Lepold Vejsadová, Leonie Wahl, Roberta Legros Štěpánková, Alexandr Volný, Tobias Weikamp, Martin Dvořák, Henrik Kaalund, 420 people, Stage z.s., Pro ART company, NGC 6302, NDB, ProFitArt, Moton Hub. V rámci NGC 6302 se podílí na tvorbě a realizaci projektů.
Tereza Lepold Vejsadová:
Působila na Lidové konzervatoři a Múzické škole v Ostravě jako taneční pedagog. V současné době nezávisle spolupracuje na tanečních projektech s Industra STAGE v Brně,je choreografkou a vedoucí inklusivního uskupení Setkání. V roce 2017 spoluzakládá spolek ORBITA z.s. na podporu pohybu, tance a divadla v Brně.