Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena

Kurzy a vzdělávání - archiv

ZDOBENÍ BANĚK

zastavte se v předvánočním shonu a užijte si tvoření se svými dětmi

věk 7-18 let
místoLidická - Brno-střed
místnostKlubovna PŘV
termín
03.12.2018 17:00 - 19:00
(více..)
cena 300 Kč
cena zahrnuje materiál, vedení, drobné občerstvení
volná místa 2 (z 6)

Zveme účastníky našich koružků a jejich maminky a tatínky na příjemné a tvůrčí pondělní odpoledne. V dílně ZDOBENÍ BANĚK se můžete těšit na čtyři tradiční české vánoční ozdoby z foukaného skla, které si společnými silami ozdobíte třpytkami a zabalíte do krabičky k bezpečnému přenosu.

Společné tvoření je krásným způsobem trávení volného času rodičů a dětí a našim cílem je, abyste si z kurzu neodnesli jen 4 pěkné baňky, ale především příjemný pocit, že jste se v předvánočním čase zastavili a užili si společné pohodové chvíle se svými blízkými.

Přihlašujte se, prosím, elektronicky do naplnění kapacity kurzu. Přihlásit stačí pouze jedno z Vašich dětí a my budeme počítat s ním, s Vámi a případně se sourozencem. Po zdárném přihlášení můžete napsat na e-mail , zda přijdete jen ve dvou, nebo ve třech a můžete nám poslat své požadavky na barvy baněk. Dodavatel nám vždy zasílá mix jednotlivých barev, ale vynasnažíme se z mixu vybrat požadované barvy.