Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět na seznam

Kurzy a vzdělávání

Další info
Kurzy a vzdělávání

V průběhu roku nabízíme pro veřejnost jednorázové i víkendové vzdělávací kurzy, dílny a odborná setkání. Pro pedagogy pořádáme také vzdělávací kurzy akreditované MŠMT.

ŘEZBÁŘSKÝ KURZ

Přihlásit
věk 12+
místoLidická - Brno-střed
termín
  cena 1 400 Kč
  cena zahrnuje materiál, vedení, půjčení náčiní, teplé nápoje
  volná místa 13 (z 15)

  Zveme Vás na celodenní nedělní řezbářskou dílnu s řezbářem a truhlářem Markem Vodičkou ( www.drevene-kliky.cz/). Na co se můžete těšit? Na výrobu vlastního projektu - misky, sošky... Ale také na příjemnou atmosféru a relaxaci ve dřevem provoněné dílně.
  Jsou zváni nejen dospělí, ale také jejich děti od 12 let.
  Přijďte k nám strávit společné tvořivé odpoledne a odnesete si krom krásných výrobků i zážitek ze společného tvoření.
  Pokud plánujete přihlásit na kurz sebe i dítě, přihlašujte se, prosím, zvlášť. Děti 12-18 let mají zvýhodněnou cenu 900 Kč.

  Po přihlášení napiště, prosím, na e-mail , o jaký předmět budete mít zájem (miska, soška, hračka, reliéf, kříž, meč...).

  NA KURZ LZE VYSTAVIT DÁRKOVÝ POUKAZ.

  Co se naučíte?
  Vyřezávat budeme misku, na přání a po domluvě s lektorem si můžete vyrobit také: lžíci, hračku pro děti, autíčko, rytířský meč, ozdobný reliéf na zeď, šperk, prstýnek nebo přijít s jiným vlastním projektem. Zkušenější řezbáři mohou pracovat na loutce nebo sošce.

  Pracovat budeme s jednoduchým nářadím: dláty, paličkou, rašplí, pilníkem, pilkou a řezbářským nožíkem, a to převážně s měkkým, lipovým dřevem. Ti odvážnější mohou zkusit tvrdší dřeviny: ořech, třešeň, břízu, jasan nebo jilm.

  Veškeré nářadí dostanou účastníci kurzu zapůjčené. Na místě bude možné koupit si řezbářské nožíky, drobnější dláta, brousky a kousky dřeva pro další, samostatné tvoření.

  Ukážeme si možnosti broušení nástrojů. V případě zájmu se dozvíte leccos o různých dřevinách, vyzkoušíte si, jak různě se řezbají, jak je rozeznávat a až zažijete, jaká je bříza, jaký je jasan a proč je vám bližší to či ono, možná se dozvíte něco nového taky o sobě. Nebo začnete přemýšlet, z jakého dřeva si nechat vyrobit rodinný stůl, postel, kuchyň a tak dál…

  V průběhu kurzu bude čas na oběd, strava však není zahrnuta v ceně kurzu. Jídlo si můžete přinést z domu a ohřát, nebo můžete využít některé z restaurací v okolí Lužánek.

  PS:
  Jedná se sice o jednodenní kurz, ale pokud se chcete do dřeva ponořit více, můžete přijít jak sobotu 17. 3. 2018, tak v neděli 18.3. 2018.