Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena

Kurzy a vzdělávání - archiv

Kurz domácí přípravy kávy

věk 15+
místoLidická - Brno-střed
místnostKuchyňka RV
termín
20.1.2018 14:00 - 16:30
(více..)
cena 450 Kč
cena zahrnuje dobrou kávu z KOFFEINu a vedení
volná místa 0 (z 5)

Není káva, jako káva a existuje mnoho způsobů jak si ji připravit. Pro všechny milovníky kávy jsme připravili ve spolupráci s lokální pražírnou Rello il torrefattore -
https://www.facebook.com/rellobrno/ praktický kurz domácí přípravy kávy.
Na kurz Vám rádi vystavíme dárkový poukaz.

Více o průběhu:
Pod vedením Valentina Todarella Rello il torrefattore se dozvíte, jakými způsoby se dá připravit kvalitní káva a jak při těchto jednotlivých způsobech postupovat, aby byl výsledek maximálně lahodný. Dále se dozvíte, na jakou hrubost je pro Váš konkrétní postup nejvhodnější nastavit mlýnek a jak si vybrat dobrou kávu,kávovar a mlýnek. Krom užitečných informací a praktických ukázek se můžete také těšit na skvělou kávu!

Více o pražírně Rello il torrefattore:
Za vznikem pražírny stojí okouzlení několika nezapomenutelnými šálky. Káva nás očarovala, a my se nechali touto magii pohltit. Začala tím pro nás honba za kávami, které jsme kdy ochutnali v Amsterdamu, Berlíně, Londýně či v Brně.

Dlouhá a zábavná cesta ke zdrojům výběrové kávy nás zavedla na rodinnou farmu v Kolumbii, kde jsme zjistili kolik důsledné péče je nutné kávovým třešním věnovat při sběru a následném zpracování a sušení. Kupujeme proto zelenou kávu pouze od importérů, kteří s námi sdílí příběh každého pytle. Pražíme tak, aby zrna nabyla svého kvalitního potenciálu a zprostředkovala tak celý příběh jedním šálkem.

Správná extrakce a způsob přípravy kávy je neméně důležitý jako vše co jí předcházelo. Sdílíme proto se zákazníky, baristy a kavárnami naše oblíbené recepty a snažíme se společnými silami zvyšovat kvalitu každého následujícího šálku.