Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět

Kurzy a vzdělávání

Další info
Kurzy a vzdělávání

V průběhu roku nabízíme pro veřejnost jednorázové i víkendové vzdělávací kurzy, dílny a odborná setkání. Pro pedagogy pořádáme také vzdělávací kurzy akreditované MŠMT.

Co vědět, než vaše dítě půjde do školy-Domácí učení

Domácí učení

Přihlásit
věk 18+
místoLidická - Brno-střed
termín
    27.1.2018 17:00 - 17:45
cena 100 Kč
cena zahrnuje lektorné
volná místa 6 (z 15)

Blíží se doba zápisů dětí do školy a vy uvažujete o její domácí podobě? Chystáte se otevřít tuto formu vzdělávání rodičům a dětem ve vaší škole a rádi byste o tom zvěděli víc? Nebo vás jen rozčilují všechny ty alternativy, ústupky a rozmazlování, které se dnešním dětem poskytují a domácí škola je toho pro vás emblémem? V tom případě váz zveme na přednášku Ireny Kašparové, obyvatelky Obřan, vysokoškolské pedagožky, maminky čtyř dětí, domácí vzdělavatelky a autorky připravované knihy Domácí vzdělávání v České republice. Představí vývoj domácího vzdělávání u nás v době po Sametové revoluci i před ní, vysvětlí jeho odlišné podoby a bude ráda odpovídat na vaše dotazy ohledně všeho, co se domácí školy týká. Těšíme se na vás!
Irena Kašparová, obyvatelka Obřan, maminka čtyř dětí, aktivní domácí vzdělavatelka. Studovala sociální antropologii, sociologii, rozvoj třetího světa a psychoterapii. Delší dobu žila ve Skotsku, v romské osadě na Slovensku a na Srí Lance. Nyní vede obor Sociální antropologie na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně a přednáší pedagogům základních a středních škol o sociálně-vědních jevech a tématech, jako např. o multikulturalismu, nebo o alternativních formách vzdělávání.