Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět

Kurzy a vzdělávání

Další info
Kurzy a vzdělávání

V průběhu roku nabízíme pro veřejnost jednorázové i víkendové vzdělávací kurzy, dílny a odborná setkání. Pro pedagogy pořádáme také vzdělávací kurzy akreditované MŠMT.

Co vědět, než vaše dítě půjde do školy-Co dělat, aby se mé dítě učilo lehce a snadno

Co dělat, aby se mé dítě učilo lehce

Přihlásit
věk 18+
místoLidická - Brno-střed
termín
    27.1.2018 14:00 - 14:45
cena 100 Kč
cena zahrnuje lektorné
volná místa 5 (z 15)

Metoda - Jednoduché učení
Většina dětí se v předškolním věku těší do školy. Přesto nadšení některých brzy opadává a škola se pro ně (i jejich rodiče) stává noční můrou. Pro jiné ale zůstává zábavou a dobrodružstvím. Proč ne pro všechny? Proč někdy ani dobrá vůle a velká snaha rodičů nepomáhají? Proč se některé děti ve škole nerady učí? Proč jim jde učení těžce? Jak tomu předejít? Co dělat, aby i pro mé dítě byla škola zábavou a dobrodružstvím? Aby ji zvládalo lehce a s radostí? Jak mohu pomoci, aby se mé dítě učilo lehce a snadno?
Pokud porozumíme základním potřebám dětí, najdeme jednoduché principy snadného učení i způsob, jak můžeme dítěti pomoci učit se lehce, s radostí a s nadšením. Doba školní docházky našeho dítěte tak bude příjemným obdobím pro ně i pro nás.
Ing. Jana Potůčková je autorkou řady učebnic a výukových materiálů pro 1. stupeň ZŠ a metody Jednoduché učení. Tvorbě učebnic se věnuje už více než 25 let.