Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět

Kurzy a vzdělávání

Další info
Kurzy a vzdělávání

V průběhu roku nabízíme pro veřejnost jednorázové i víkendové vzdělávací kurzy, dílny a odborná setkání. Pro pedagogy pořádáme také vzdělávací kurzy akreditované MŠMT.

ZDOBENÍ BANĚK na ZŠ Vejrostova

Vánoční dílna pro rodiče a děti ze ZŠ Vejrostova

Přihlásit
věk 6+
místoZŠ Vejrostova
termín
    19.12.2017 17:00 - 19:00
cena 300 Kč
(cenazajednohorodičeadítě/děti)
cena zahrnuje 4 koule z foukaného skla, materiál ke zdobení, krabička k odnesení, drobné pohoštění
volná místa 0 (z 12)

Po roce opět zveme děti ze ZŠ Vejrostova a jejich maminky/tatínky na příjemné a tvůrčí úterní odpoledne. V dílně ZDOBENÍ BANĚK se můžete těšit na čtyři tradiční české vánoční ozdoby z foukaného skla, které si společnými silami ozdobíte třpytkami a zabalíte do krabičky k bezpečnému přenosu.
Společné tvoření je krásným způsobem trávení volného času rodičů a dětí a našim cílem je, abyste si z kurzu neodnesli jen 4 pěkné baňky, ale především příjemný pocit, že jste se v předvánočním čase zastavili a užili si společné pohodové chvíle se svými blízkými.
Přihlašujte se, prosím, elektronicky do naplnění kapacity kurzu. Přihlásit stačí pouze jedno z Vašich dětí a my budeme počítat s ním, s Vámi a případně se sourozencem. Po zdárném přihlášení můžete napsat na e-mail , zda přijdete jen ve dvou, nebo ve třech a můžete nám poslat své požadavky na barvy baněk. Můžete vybírat z: zlatá lesk, zlatá mat, červená lesk, červená mat, bílá (stříbrná) mat, modrá mat.