Registrace

Účty z předchozí verze webu jsou stále platné

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky a se zpracováním osobních údajů podle § 28 odst. 5 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon, a podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Abyste mohli přihlašovat sebe či děti na aktivity, vyplňte prosím do svého profilu jméno, příjmení a telefonní číslo. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět na seznam

Výukové programy

Další info
Výukové programy

Aktuálně jsme pro vás připravili:
Tematický týden Rande s historií 19.-23. února 2018.

Ještě jste u nás nebyli?
Přečtěte si, proč si vybrat výukový program v SVČ Lužánky.

Za hranice (v cizím jazyce)

věk SŠ a gymnázia
(3. a 4. ročník SŠ)
místo Lidická - Brno-střed
U vás ve škole
termín
    prosinec - červen
cena 30 Kč
délka programu 45 minut
oblast a téma Multikulturní výchova
Výchova k myšlení v evropských a globálních souvislostech
vyučovací předměty Cizí jazyk
Zeměpis, vlastivěda

Lužánky - středisko volného času hostí každým rokem skupinu zahraničních dobrovolníků Evropské dobrovolné služby. Tento výukový program umožňuje setkání s jedním z nich. Dobrovolník představí svou zemi a její kulturu a tradice (dle domluvy buď v angličtině či jiném jazyce). Studenti budou interaktivně zapojeni do průběhu hodiny. Dobrovolník ze svého osobního pohledu představí také Evropskou dobrovolnou službu jako možnost získání nových zkušeností v zahraničí a bude se studenty diskutovat své zkušenosti života cizince v České republice.

Cíle programu

Žáci si vyzkouší komunikovat v cizím jazyce (v angličtině nebo jiném jazyce dle domluvy – např. francouzština, němčina, španělština, ruština). Žáci se seznámí s kulturou a tradicemi cizí země (dle výběru např. Arménie, Černá Hora, Francie, Chorvatsko, Makedonie, Německo, Nizozemí, Rusko, Španělsko, Ukrajina, Velká Británie). Žáci se dozví o Evropské dobrovolné službě jako o možnosti poznávání cizí země a neformálního učení.