Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné
Zpět

Pro školy a školky 2021/2022

Další info
Pro školy a školky

Interiérový design

Výukový program zaměřený na moderní a komplexní propojení aktuálních trendů z oblasti architektury, designu a moderních technologií.

věk 1. stupeň ZŠ
2. stupeň ZŠ
(5. - 9. třída)
místo Lidická - Brno-střed
termín
    dle domluvy
cena 160 Kč (materiál, lektorné)
délka programu 2x180 min.
oblast a téma Výtvarné, rukodělné a keramické činnosti
Mediální a filmová výchova
Osobnostní a sociální výchova
vyučovací předměty Občanská nauka, ZSV
Polytechnická a pracovní výchova

Interiérový design je výukový program zaměřený na moderní a komplexní propojení aktuálních trendů z oblasti architektury, designu a moderních technologií. Seznamuje žáky s jednotlivými odvětvími napříč nejen technickými profesemi, dává prostor pro vlastní realizaci a rozvoj jedince.

V jednotlivých etapách VP, rozdělených do dvou výukových bloků, si žáci navrhnou pomocí specializovaných 3D softwarů a jiných technik vlastní design obytného prostoru (např. ložnice, kuchyně apod.). Z daného návrhu vyberou jeden funkční prvek (např. stolní hru, kus nábytku, hračku, dekoraci…), k němuž posléze vytvoří pracovní manuál a zhotoví reálný výrobek.

Výstupem z VP budou samotné práce žáků – návrh obytných prostor, manuál k výrobku a reálný výrobek. VP rovněž napomáhá žákům v oblasti profesní orientace nahlédnout do náplně jednotlivých profesí a získat tak základní informace a možnou inspiraci pro jejich budoucí směřování.
Program je rozdělen do dvou částí, každá část trvá 180 minut a lze ji rozložit do dvou dopolední či odpolední.

Cíle programu:
Cílem VP je prohloubit zájem žáků o oblast technicky orientovaných profesí, podpořit sociální interakci a samostatnou i skupinovou činnost. Použité různorodé činnosti rozvíjí u žáků dílčí schopnosti (jemnou i hrubou motoriku, abstraktní i logické myšlení, představivost a kreativitu). VP rovněž poskytuje pedagogům rady a tipy na možné výrobky a způsoby práce s dětmi do hodin v rámci různorodých předmětů ve škole (výtvarná výchova, praktické činnosti, IT, design a konstruování, technická grafika a konstrukce, fyzika, matematika, biologie, zeměpis, český jazyk...)


Kontakty

Interiérový design