Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné

Zombie apokalypsa

Dobrodružná akce s přespáním pro žáky 2. stupně ZŠ, zaměřená na skupinovou spolupráci a podporu fair play, za použití prvků zážitkové pedagogiky.

věk 2. stupeň ZŠ
místo Lány - Bohunice
termín
    po domluvě
cena 500 Kč
délka programu 16 hodin
oblast a téma Pro třídní učitele (vztahy v třídních kolektivech, řešení konfliktů apod.)
Osobnostní a sociální výchova
Pohybové a sportovní aktivity
vyučovací předměty Třídní učitelé
Dramatická výchova

V okolí Brna vypukla zombie apokalypsa. Podaří se vám ubránit Lánovskou pevnost před útokem zombie, nebo podlehnete a stanete se jedněmi z nich?
To záleží jen na vás! :)

Akce je koncipována jako celovečerní zážitková akční hra s prvky LARPu zasazená do tématu zombie. LARP je druh rolové hry, ve které účastníci hereckým způsobem ztvárňují činy svých postav. Každý se tedy vžije do určené fiktivní postavy a za tu bude vystupovat po celou dobu trvání akce. Vytvoříme si jeden velký příběh, jehož průběh budou hráči přímo ovlivňovat.
A jak to celé dopadne, se dozvíme ráno, kdy hru ukončíme a vyhodnotíme.

Není naším cílem děti děsit, ale společně si akci užít. Nicméně téma ZOMBIE samo o sobě trochu strašidelné je, takže nedoporučujeme účast dětem, které mají ze zombie strach :).

S sebou: baterku (ideálně čelovku), karimatku (možno zapůjčit), spacák, oblečení na ven i dovnitř, toaletní potřeby, pyžamo, přezůvky, popř. polštářek :-)

Cena zahrnuje pedagogický a zdravotnický dozor, materiální vybavení, večeři + snídani, pitný režim, lektorné, ubytování (spaní ve spacáku na karimatkách).

Na akci se používají bezpečné zbraně Nerf, které střílejí pouze pěnové náboje a je vhodné jejich použití pro děti i bez ochranných pomůcek.

Akce začíná v pátek v 17:00 a končí v sobotu v 9:00.

CÍLE PROGRAMU:
1. Posílení třídního kolektivu formou společného zážitku (třídní učitel vidí, jak děti reagují mezi sebou v průběhu hry, když nemají pocit, že jsou kontrolovány učitelem ve školním prostředí, a může s tím dále pracovat v budoucnu).

2. Motivovat žáky hrát fair play za použití prvků LARPu. Chceme vést děti k tomu, aby férová hra převyšovala touhu po výhře. Organizátoři akce mají možnost reagovat zpětnou vazbou herního prostředí na jednání dětí s cílem podpory férového chování.

Výběr termínu po domluvě.
Možnosti: 17.-18.4.2020, 8.-9.5.2020, 15.-16.5.2020, 22.-23.5.2020

Cíle programu:
Posílení třídního kolektivu formou společného zážitku (třídní učitel vidí, jak děti reagují mezi sebou v průběhu hry, když nemají pocit, že jsou kontrolovány učitelem ve školním prostředí, a může s tím dále pracovat v budoucnu). Motivovat žáky hrát fair play za použití prvků LARPu. Chceme vést děti k tomu, aby férová hra převyšovala touhu po výhře. Organizátoři akce mají možnost reagovat zpětnou vazbou herního prostředí na jednání dětí s cílem podpory férového chování.


Kontakty

Zombie apokalypsa