Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět

Výukové programy 2019/2020

Další info
Výukové programy

Pro školy nabízíme výukové programy, které vytvářejí naši zkušení pedagogové volného času přímo ve spolupráci s učiteli. Ve výukových programech rozvíjíme a doplňujeme učivo všech stupňů škol, a zároveň umožňujeme učitelům nahlédnout na třídní kolektiv jinýma očima. Podívejte se do naší nabídky!
Nabídku pro školy jsme rozšířili
o pronájem Kluziště Lesná - info a ceník!

Interiérový design

Výukový program zaměřený na moderní a komplexní propojení aktuálních trendů z oblasti architektury, designu a moderních technologií.

věk 2. stupeň ZŠ
(6. - 9. třída)
místo Lata - Žabovřesky
termín
    dle domluvy
cena 120 Kč (materiál, lektorné)
délka programu 2x 180 min.
oblast a téma Výtvarné, rukodělné a keramické činnosti
Mediální a filmová výchova
Osobnostní a sociální výchova
vyučovací předměty Výtvarná výchova
Polytechnická a pracovní výchova

Interiérový design je výukový program zaměřený na moderní a komplexní propojení aktuálních trendů z oblasti architektury, designu a moderních technologií. Seznamuje žáky s jednotlivými odvětvími napříč nejen technickými profesemi a dává prostor pro vlastní realizaci a rozvoj jedince.

V jednotlivých etapách VP, rozdělených do dvou výukových bloků, si žáci navrhnou pomocí specializovaných 3D softwarů a jiných technik vlastní design obytného prostoru (např. ložnice, kuchyně apod.). Z daného návrhu vyberou jeden funkční prvek (např. stolní hru, kus nábytku, hračku, dekoraci…), k němuž posléze vytvoří pracovní manuál a zhotoví reálný výrobek.

Výstupem z VP budou samotné práce žáků – návrh obytných prostor, manuál k výrobku a reálný výrobek. VP rovněž napomáhá žákům v oblasti profesní orientace nahlédnout do náplně jednotlivých profesí a získat tak základní informace a možnou inspiraci pro jejich budoucí směřování.
Program je rozdělen do dvou částí, každá část trvá 180 minut a lze ji rozložit do dvou dopolední či odpolední.


Kontakty