Registrace

Účty z předchozí verze webu jsou stále platné

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky a se zpracováním osobních údajů podle § 28 odst. 5 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon, a podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Abyste mohli přihlašovat sebe či děti na aktivity, vyplňte prosím do svého profilu jméno, příjmení a telefonní číslo. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena

Hledáme webaře/webařku

Chceš zjistit, jaké je to provozovat web s tisíci prokliky denně? Přijď mezi nás!

Co budeš dělat?

Budeš technicky a obsahově obstarávat weby Lužánek - jak hlavní web luzanky.cz (Kentico), tak malé weby různých projektů (WordPress). Čeká tě administrativa editorských účtů i technická podpora uživatelům. 

Kromě toho se jako člen našeho propagačního týmu budeš podílet na propagaci Lužánek. Máme web, účty na sociálních sítích, newsletter... stále zkoušíme nové věci. Ty budeš zdrojem technických znalostí, ale i nových nápadů.

Chceš zlepšit naše SEO? Zaměřit se na UX? Naplánovat kampaň na sociálních sítích? Nebo zkusit něco úplně nového? To je na tobě. 

Nastoupit můžeš od 1. července, nebo podle dohody (čím dřív, tím líp).

Co musíš umět?

Budeš potřebovat zkušenosti s CMS (WordPress je ideální), HTML, CSS a Javascriptem. Musíš mít trpělivost a umět vysvětlit technický problém laikovi.

Co se bude hodit?

Zkušenosti se SEO, analytikami, copywritingem jsou určitě výhoda. Stejně dobrý je ale jen zájem o věc a  schopnost naučit se něco na vlastní pěst.

Co za to?

Flexibilní pracovní dobu, práci na dohodu nebo poloviční
úvazek podle Tvojí potřeby. Pracovní prostor, pokud ho budeš
potřebovat.

Hlavně ale práci v kolektivu zajímavých lidí napříč obory.

Zbytek ti řekne Zuzka.

Na prace@luzanky.cz jí do 17.6. 2018 napiš něco o sobě (co umíš, proč tu práci chceš) – a neboj se zeptat na cokoliv, co tě zajímá.

Inzerát v pdf.