Registrace

Účty z předchozí verze webu jsou stále platné

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky a se zpracováním osobních údajů podle § 28 odst. 5 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon, a podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Abyste mohli přihlašovat sebe či děti na aktivity, vyplňte prosím do svého profilu jméno, příjmení a telefonní číslo. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena

Hledáme VÝTVARNÍKA!

Jsi pedagog-výtvarník, kterému je nejlíp s rukama od hlíny? Chceš svoji lásku k tvoření předávat dál? Přidej se k nám! 

Co budeš dělat?

Předávat své nadšení dál. Prostě, podporovat v lidech kreativitu ve všech jejích podobách. 

Organizovat výtvarné aktivity všeho druhu (kroužky, kurzy, tábory, výukové programy), vymýšlet nové věci a vylepšovat ty staré. Taky se budeš starat o výzdobu našeho pracoviště, aby u nás bylo hezky.

Máš nápady? Dáme ti prostor i podporu. A nebudeme ti lhát: občas je potřeba i nějaká ta administrativa.

Bude na to potřeba celého člověka – nabízíme plný úvazek na dobu určitou (zástup za mateřskou dovolenou) s nástupem od září 2018 (zaškolení během června)
 

Co bys měl umět?

Hlavně musíš mít tvůrčího ducha. Pokud jsi zkušený keramik, tím líp. Budou se ti hodit i zkušenosti s vedením týmu, administrativou nebo s prostředím zájmového vzdělávání.

Bez čeho se neobejdeš?

Musíš na to mít papír – tedy pedagogické vzdělání. A taky musíš mít čistý trestní rejstřík. (Ostatní papíry a certifikáty jsou jedině plus.)

Co za to?

Tabulkový plat, flexibilní pracovní dobu, 8 týdnů dovolené, stravenky. A taky vzdělávání, příspěvek na sport a kulturu a další drobné benefity. 

Ale hlavně dobrou partu lidí, které jejich práce baví.

Zbytek ti řekne Zuzka.

Na prace@luzanky.cz jí do 4.6. 2018 napiš něco o sobě (co umíš, proč tu práci chceš) – a neboj se zeptat na cokoliv, co tě zajímá.