Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné

Senioři

Zajímají vás pohybové kroužky, ale nejste si jistí, jestli byste stačili mladším ročníkům? Rádi byste chodili na výtvarný kurz, ale cítili byste se lépe v kolektivu, který vám bude věkově blízký? Podívejte se na naše aktivity určené přímo pro účastníky, kterým je více než 60 let.

 

Přírodovědné

Květiny a senioři
LIDICKÁ - Brno-střed
1x měsíčně, věk 55+, cena:100 Kč

Neformální klub pro milovníky rostlin. Setkání se koná jednou měsíčně v odpoledních hodinách. Během něj se zájemci naučí praktickou formou pečovat o své pokojové květiny.

Příští setkání najdete zde.

 

Kreativní

Klub KREATIV pro dospělé 60+
LIDICKÁ - Brno-střed
1x týdně, věk 60+, cena: 1650 Kč/pololetí

Výtvarně – rukodělný kurz zaměřený na tradice, řemesla a moderní výtvarné techniky. Malba na hedvábí, grafika – suchá jehla, malba akrylem, šablonový tisk na textil, výroba šperků technikou cínování, korálkování, smaltování v pícce, pletení z pedigu, drátenictví, tiffany, skleněná mozaika, fusing.

Čtvrtky 9:30 - 11:30
Pátky 9:00 - 11:00

 

Společenské

Pravidelná setkání seniorů
LÁNY - Bohunice
1x měsíčně, symbolické vstupné

Posezení s přednáškou a se vzpomínáním nad starými fotografiemi Brna, vždy s předem daným tématem (Bohunice, Židovské Brno,...) Součástí je i drobné občerstvení.

Příští setkání najdete zde.

 

Klub seniorů
LYSKA - Nový Lískovec
1x týdně – úterý 14:00-16:00, zdarma 

Klub seniorů v Novém Lískovci se schází jednou týdně v době od října do května, kromě školních prázdnin a st. svátků. Je otevřený pro všechny, kteří mají zájem se potkávat, pro muže i ženy. V rámci klubu seniorů pořádáme výtvarné dílny, návštěvy divadel, zajímavé besedy.

Přijďte!

 

Cvičení

Cvičení seniorů
LESNÁ - Brno-sever
1x týdně, věk 50+, 500 Kč/pololetí 

Kompenzační protahovací cvičení. Hlavním cílem je osobní fyzická a psychická zdatnost a mobilita. Soustřeďujeme se na schopnost plynulého pohybu při běžných denních činnostech, na uchování soběstačnosti, jistoty, sebevědomí a také kvality života.

Pondělky 8:45 - 9:45
Čtvrtky 8:15 - 9:15

 

Jóga

Jóga pro mírně pokročilé
LIDICKÁ - Brno-střed
1x týdně, věk 60+, 1200 Kč/pololetí

Integrální systém. Jedná se o tradiční jógu, kde je fyzické cvičení prováděno v souladu s dechem a obohaceno nácvikem základních dechových technik. Součástí každé lekce je relaxace. Jsou zařazovány také prvky z meditačních technik, které vedou ke zklidnění mysli.

Pondělky 10:00 - 11:30

 

Jóga pro seniory
LIDICKÁ - Brno-střed
1x týdně, věk 50+, 1200 Kč/pololetí

Klasická diferencovaná jóga (cvičení s ohledem na věk a dispozice cvičenců jsou náležitě upraveny), cvičení ásan a sestav, relaxační a dechové techniky a meditace. Propojení fyzického pohybu těla s dechem pro navození jednoty a harmonii těla, duše a mysli.

Středy 9:00 - 10:30

 

Hatha jóga A senior
LESNÁ - Brno-sever
1x týdně, věk 60+, 900 Kč/pololetí

Hatha jóga představuje specifický systém jógy, jehož hlavní součástí jsou ásany (pozice těla), pránájáma (ovládání dechu) a meditace (zklidnění mysli). Klidná, pomalá lekce jógy. Cílem je naučit se více vnímat sebe sama, procítit tělo v jednotlivých pozicích a uvědomovat si plynutí dechu.

Středy 19:00 - 20:15