Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena

Senioři

Zajímají vás pohybové kroužky, ale nejste si jistí, jestli byste stačili mladším ročníkům? Rádi byste chodili na výtvarný kurz, ale cítili byste se lépe v kolektivu, který vám bude věkově blízký? Podívejte se na naše aktivity určené přímo pro účastníky, kterým je více než 60 let.

 

Přírodovědné

Květiny a senioři
LIDICKÁ - Brno-střed
1x měsíčně, věk 55+, cena:100 Kč

Neformální klub pro milovníky rostlin. Setkání se koná jednou měsíčně v odpoledních hodinách. Během něj se zájemci naučí praktickou formou pečovat o své pokojové květiny.

Příští setkání najdete zde.

 

Kreativní

Klub KREATIV pro dospělé 60+
LIDICKÁ - Brno-střed
1x týdně, věk 60+, cena: 1650 Kč/pololetí

Výtvarně – rukodělný kurz zaměřený na tradice, řemesla a moderní výtvarné techniky. Malba na hedvábí, grafika – suchá jehla, malba akrylem, šablonový tisk na textil, výroba šperků technikou cínování, korálkování, smaltování v pícce, pletení z pedigu, drátenictví, tiffany, skleněná mozaika, fusing.

Čtvrtky 9:30 - 11:30
Pátky 9:00 - 11:00

 

Společenské

Pravidelná setkání seniorů
LÁNY - Bohunice
1x měsíčně, symbolické vstupné

Posezení s přednáškou a se vzpomínáním nad starými fotografiemi Brna, vždy s předem daným tématem (Bohunice, Židovské Brno,...) Součástí je i drobné občerstvení.

Příští setkání najdete zde.

 

Klub seniorů
LYSKA - Nový Lískovec
1x týdně – úterý 14:00-16:00, zdarma 

Klub seniorů v Novém Lískovci se schází jednou týdně v době od října do května, kromě školních prázdnin a st. svátků. Je otevřený pro všechny, kteří mají zájem se potkávat, pro muže i ženy. V rámci klubu seniorů pořádáme výtvarné dílny, návštěvy divadel, zajímavé besedy.

Přijďte!

 

Cvičení

Cvičení seniorů
LESNÁ - Brno-sever
1x týdně, věk 50+, 500 Kč/pololetí 

Kompenzační protahovací cvičení. Hlavním cílem je osobní fyzická a psychická zdatnost a mobilita. Soustřeďujeme se na schopnost plynulého pohybu při běžných denních činnostech, na uchování soběstačnosti, jistoty, sebevědomí a také kvality života.

Pondělky 8:45 - 9:45
Čtvrtky 8:15 - 9:15

 

Jóga

Jóga pro mírně pokročilé
LIDICKÁ - Brno-střed
1x týdně, věk 60+, 1200 Kč/pololetí

Integrální systém. Jedná se o tradiční jógu, kde je fyzické cvičení prováděno v souladu s dechem a obohaceno nácvikem základních dechových technik. Součástí každé lekce je relaxace. Jsou zařazovány také prvky z meditačních technik, které vedou ke zklidnění mysli.

Pondělky 10:00 - 11:30

 

Jóga pro seniory
LIDICKÁ - Brno-střed
1x týdně, věk 50+, 1200 Kč/pololetí

Klasická diferencovaná jóga (cvičení s ohledem na věk a dispozice cvičenců jsou náležitě upraveny), cvičení ásan a sestav, relaxační a dechové techniky a meditace. Propojení fyzického pohybu těla s dechem pro navození jednoty a harmonii těla, duše a mysli.

Středy 9:00 - 10:30

 

Hatha jóga A senior
LESNÁ - Brno-sever
1x týdně, věk 60+, 900 Kč/pololetí

Hatha jóga představuje specifický systém jógy, jehož hlavní součástí jsou ásany (pozice těla), pránájáma (ovládání dechu) a meditace (zklidnění mysli). Klidná, pomalá lekce jógy. Cílem je naučit se více vnímat sebe sama, procítit tělo v jednotlivých pozicích a uvědomovat si plynutí dechu.

Středy 19:00 - 20:15