Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné

Turistická základna Kozí Horka

 

13-kozi-horka.jpg

Chatová základna se zaměřením na sportovní vyžití a výlety do okolí. Kapacita základny je 40 míst. Ubytování v pětilůžkových chatkách, vlastní spacák nutný (v chatkách jsou 2 dvoupatrové a 1 jednoduchá postel). Sociální budova je rozdělena na pánskou a dámskou část (na dámské umývárně je sprcha s teplou vodou). Hlavní budova s kuchyní a jídelnou je vybavená jedním sporákem na pevná paliva, jedním na elektriku a 60 litrovým brutarem na teplou vodu. Sportovní vybavení k dispozici. Sportovní středisko nemá bezbarierový přístup.

Pronájmy organizátorům táborových a jiných pobytů

Od května do konce října je sportovní chatová základna Kozí Horka k dispozici všem neziskovým a jiným organizacím.

Ubytování je v pětilůžkových chatách ve vlastním spacím pytli.

Stravování si nájemci zajišťují sami. Veškeré nádobí na vaření a stolování je k dispozici.

Sport je zajištěn našim vybavením a je zaměřen na míčové hry, netradiční a vodní sporty. V areálu je jedno multifunkční hřiště s nočním osvětlením (fotbal, volejbal, basketbal, hokejbal), menší pískové hřišťátko (pétanque, líný tenis, badminton), stolní tenis. Večer si můžete posedět u táboráčku.

Výlety můžete směřovat do okolních lesů, kolem hradu Veveří a Brněnské přehrady. Je tu také možnost navštívit blízkou Brněnskou Zoologickou zahradu, nebo se projet parníkem po přehradě, navštívit Lanové centrum aj. Také samotné Brno skýtá mnoho zajímavostí.

Ceny: Jednodenní pobyt včetně noclehu: 100 Kč/osoba Pronájem areálu na víkendové oslavy, svatby, atd. paušální cena 3500 Kč za jednu noc a 5000 Kč za celý víkend. Při rezervaci pobytu nad 5 dní se platí záloha 2000 Kč. Záloha se v případě zrušení akce později než 14 dní před termínem nevrací. Ceny jsou uvedeny včetně DPH. V ceně je zahrnuto ubytování v chatkách a sportovní materiál. Minimální možný počet lidí je 20.

Přihlášky písemně, telefonicky nebo e-mailem: Ondřej Musil, Lužánky - středisko volného času, Lidická 50, 658 12 Brno, tel. 549 524 116, 721 586 667, e-mail: ondra@luzanky.cz

Školní výlety

(dvou a vícedenní pobyty)

Školním výletům zajišťujeme ubytování a stravování na Kozí Horce v měsících květnu, červnu a září. Na základně je každá skupina sama a svůj program může zaměřit na míčové hry, tradiční i netradiční sporty, vodní sporty nebo turistiku. Dopravu si zajišťujete sami.

Ubytování je v pětilůžkových chatách ve vlastním spacím pytli.

Stravování: Obědy jsou každodenně dováženy na 12 hodinu (výběr ze dvou jídel). Snídaně a večeře si chystají žáci a studenti sami ze surovin námi přichystaných (rohlíky, chleba, máslo, ovoce, zelenina, sýry, uzeniny, cukrovinky aj.) Pitný režim je zajištěn stále naplněnými várnicemi (čaj, šťáva).

Sport je zajištěn našim vybavením a je zaměřen na míčové hry, netradiční sporty a vodní sporty. V areálu je jedno multifunkční hřiště s nočním osvětlením (fotbal, volejbal, basketbal, hokejbal), menší pískové hřišťátko (petangue, líný tenis, badminton), stolní tenis. Pro vodní hrátky jsou k dispozici 2 pramice s vestami. Večer si můžete posedět u táboráčku.

Výlety můžete směřovat do okolních lesů, kolem hradu Veveří a Brněnské přehrady. Je tu také možnost navštívit blízkou Brněnskou Zoologickou zahradu, nebo se projet parníkem po přehradě, navštívit Lanové centrum aj. Také samotné Brno skýtá mnoho zajímavostí. Ceny: Cena se odvíjí od rozsahu poskytovaných služeb. Je zde několik variant, pro příklad uvádíme jednu z variant:

Oběd + Večeře + Nocleh + Snídaně 255 Kč/osoba

Na každých 20 platících žáků má jeden pedagog objednanou variantu zdarma. Počet osob by měl být minimálně 20. Ceny jsou uvedeny bez DPH.

Přihlášky písemně, telefonicky nebo e-mailem: Ondřej Musil, Lužánky - středisko volného času, Lidická 50, 658 12 Brno, tel. 549 524 116, 721 586 667, e-mail: ondra@luzanky.cz

Jak se k nám dostat?

Z Hlavního nádraží tramvají č. 1 nebo ze středu města ul. Česká tramvají č. 3 - směr Bystrc, na zastávce Bystrc-Přístaviště vystoupíte a odtud přejdete k přístavišti lodí. Lodí do zastávky Kozí Horka - U Kotvy a od restaurace U Kotvy se vydáte nahoru na silnici a směrem doprava (směr Veverská Bitýška) asi po 100 metrech je po levé straně silnice ukazatel chatové základny Kozí Horka. Pak již jen asi 40 metrů do kopce nad silnici a jste tam. Dále je možno udělat si procházku kolem Brněnské přehrady a dojít do chatové základny pěšky (podle mapky). Můžete jet i autobusovou linkou 303, která vyjíždí z autobusového nádražíčka při tramvajové zastávce Zoologická zahrada a vystoupit na zastávce Kozí horka a zbytek opět dojít pěšky. Nejednoduší je domluvit se předem s panem správcem a ten vám může přijít naproti k zastávce lodi či autobusu.

Kontakt:

Pronájmy a výlety: Ondřej Musil, tel. 549 524 116, 721 586 667, e-mail: ondra@luzanky.cz Správce základny: Hynek Pukl, tel. 602 881 713