Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena

Turistická základna Kozí Horka

 

13-kozi-horka.jpg

Chatová základna se zaměřením na sportovní vyžití a výlety do okolí. Kapacita základny je 40 míst. Ubytování v pětilůžkových chatkách, vlastní spacák nutný (v chatkách jsou 2 dvoupatrové a 1 jednoduchá postel). Sociální budova je rozdělena na pánskou a dámskou část (na dámské umývárně je sprcha s teplou vodou). Hlavní budova s kuchyní a jídelnou je vybavená jedním sporákem na pevná paliva, jedním na elektriku a 60 litrovým brutarem na teplou vodu. Sportovní vybavení k dispozici. Sportovní středisko nemá bezbarierový přístup.

Pronájmy organizátorům táborových a jiných pobytů

Od května do konce října je sportovní chatová základna Kozí Horka k dispozici všem neziskovým a jiným organizacím.

Ubytování je v pětilůžkových chatách ve vlastním spacím pytli.

Stravování si nájemci zajišťují sami. Veškeré nádobí na vaření a stolování je k dispozici.

Sport je zajištěn našim vybavením a je zaměřen na míčové hry, netradiční a vodní sporty. V areálu je jedno multifunkční hřiště s nočním osvětlením (fotbal, volejbal, basketbal, hokejbal), menší pískové hřišťátko (pétanque, líný tenis, badminton), stolní tenis. Večer si můžete posedět u táboráčku.

Výlety můžete směřovat do okolních lesů, kolem hradu Veveří a Brněnské přehrady. Je tu také možnost navštívit blízkou Brněnskou Zoologickou zahradu, nebo se projet parníkem po přehradě, navštívit Lanové centrum aj. Také samotné Brno skýtá mnoho zajímavostí.

Ceny: Jednodenní pobyt včetně noclehu: 100 Kč/osoba Pronájem areálu na víkendové oslavy, svatby, atd. paušální cena 3500 Kč za jednu noc a 5000 Kč za celý víkend. Při rezervaci pobytu nad 5 dní se platí záloha 2000 Kč. Záloha se v případě zrušení akce později než 14 dní před termínem nevrací. Ceny jsou uvedeny včetně DPH. V ceně je zahrnuto ubytování v chatkách a sportovní materiál. Minimální možný počet lidí je 20.

Přihlášky písemně, telefonicky nebo e-mailem: Ondřej Musil, Lužánky - středisko volného času, Lidická 50, 658 12 Brno, tel. 549 524 116, 721 586 667, e-mail: ondra@luzanky.cz

Školní výlety

(dvou a vícedenní pobyty)

Školním výletům zajišťujeme ubytování a stravování na Kozí Horce v měsících květnu, červnu a září. Na základně je každá skupina sama a svůj program může zaměřit na míčové hry, tradiční i netradiční sporty, vodní sporty nebo turistiku. Dopravu si zajišťujete sami.

Ubytování je v pětilůžkových chatách ve vlastním spacím pytli.

Stravování: Obědy jsou každodenně dováženy na 12 hodinu (výběr ze dvou jídel). Snídaně a večeře si chystají žáci a studenti sami ze surovin námi přichystaných (rohlíky, chleba, máslo, ovoce, zelenina, sýry, uzeniny, cukrovinky aj.) Pitný režim je zajištěn stále naplněnými várnicemi (čaj, šťáva).

Sport je zajištěn našim vybavením a je zaměřen na míčové hry, netradiční sporty a vodní sporty. V areálu je jedno multifunkční hřiště s nočním osvětlením (fotbal, volejbal, basketbal, hokejbal), menší pískové hřišťátko (petangue, líný tenis, badminton), stolní tenis. Pro vodní hrátky jsou k dispozici 2 pramice s vestami. Večer si můžete posedět u táboráčku.

Výlety můžete směřovat do okolních lesů, kolem hradu Veveří a Brněnské přehrady. Je tu také možnost navštívit blízkou Brněnskou Zoologickou zahradu, nebo se projet parníkem po přehradě, navštívit Lanové centrum aj. Také samotné Brno skýtá mnoho zajímavostí. Ceny: Cena se odvíjí od rozsahu poskytovaných služeb. Je zde několik variant, pro příklad uvádíme jednu z variant:

Oběd + Večeře + Nocleh + Snídaně 255 Kč/osoba

Na každých 20 platících žáků má jeden pedagog objednanou variantu zdarma. Počet osob by měl být minimálně 20. Ceny jsou uvedeny bez DPH.

Přihlášky písemně, telefonicky nebo e-mailem: Ondřej Musil, Lužánky - středisko volného času, Lidická 50, 658 12 Brno, tel. 549 524 116, 721 586 667, e-mail: ondra@luzanky.cz

Jak se k nám dostat?

Z Hlavního nádraží tramvají č. 1 nebo ze středu města ul. Česká tramvají č. 3 - směr Bystrc, na zastávce Bystrc-Přístaviště vystoupíte a odtud přejdete k přístavišti lodí. Lodí do zastávky Kozí Horka - U Kotvy a od restaurace U Kotvy se vydáte nahoru na silnici a směrem doprava (směr Veverská Bitýška) asi po 100 metrech je po levé straně silnice ukazatel chatové základny Kozí Horka. Pak již jen asi 40 metrů do kopce nad silnici a jste tam. Dále je možno udělat si procházku kolem Brněnské přehrady a dojít do chatové základny pěšky (podle mapky). Můžete jet i autobusovou linkou 303, která vyjíždí z autobusového nádražíčka při tramvajové zastávce Zoologická zahrada a vystoupit na zastávce Kozí horka a zbytek opět dojít pěšky. Nejednoduší je domluvit se předem s panem správcem a ten vám může přijít naproti k zastávce lodi či autobusu.

Kontakt:

Pronájmy a výlety: Ondřej Musil, tel. 549 524 116, 721 586 667, e-mail: ondra@luzanky.cz Správce základny: Hynek Pukl, tel. 602 881 713