Registrace

Účty z předchozí verze webu jsou stále platné

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky a se zpracováním osobních údajů podle § 28 odst. 5 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon, a podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Abyste mohli přihlašovat sebe či děti na aktivity, vyplňte prosím do svého profilu jméno, příjmení a telefonní číslo. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět na seznam

Příměstské tábory

Další info
Příměstské tábory

I ve městě lze v létě zažít spoustu legrace a dobrodružství. Pro ty, kdo zůstávají v Brně, nabízíme každoročně kolem 200 příměstských táborů, které většinou probíhají v pracovní době od pondělí do pátku. Tábory jsou určené jak pro školáky a předškoláky, tak i pro teenagery a na své si přijdou například nadšení chovatelé, zahradníci, umělci, cirkusáci nebo malí detektivové.

Žofka v Zoo

poprvé na příměšťáku

Přihlásit
věk 3-7 let
místoLata - Žabovřesky
místnostMaceška herna, Maceška výtvarna
termín
  • 30. 7. - 3. 8. 2018 8:30 - 16:00
cena 1 800 Kč
(záloha ve výši 50% s ceny tábora je nutno uhradit do 31.3.2018, doplatek 31.5.2018. Následně bude nezaplacené místo postoupeno náhradníkovi)
cena zahrnuje obědy, lektorné, vstup do Zoo, materiál
volná místa 0 (z 25)

Příměstský tábor pro nejmenší účastníky inspirovaný příběhy opičky Žofky. Podíváme se spolu do Zoo, kde poznáme spoustu zvířat, budeme chodit dovádět na hřiště, hrát si na zvířátka, zpívat,cvičit a vyrábět, po obědě odpočívat (ti co jsou zvyklí i spinkat :)) O děti se budou starat 2 lektorky z miniškolky Maceška a dvě šikovné instruktorky. Program i prostředí bude
uzpůsoben věku a potřebám dětí.