Registrace

Účty z předchozí verze webu jsou stále platné

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky a se zpracováním osobních údajů podle § 28 odst. 5 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon, a podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Abyste mohli přihlašovat sebe či děti na aktivity, vyplňte prosím do svého profilu jméno, příjmení a telefonní číslo. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět na seznam

Příměstské tábory

Další info
Příměstské tábory

I ve městě lze v létě zažít spoustu legrace a dobrodružství. Pro ty, kdo zůstávají v Brně, nabízíme každoročně kolem 200 příměstských táborů, které většinou probíhají v pracovní době od pondělí do pátku. Tábory jsou určené jak pro školáky a předškoláky, tak i pro teenagery a na své si přijdou například nadšení chovatelé, zahradníci, umělci, cirkusáci nebo malí detektivové.

Velikonoce v ateliéru

Dinosauří vejce

Přihlásit
věk 6-13 let
místoLány - Bohunice
místnostKeramická dílna - Lány, Hudebna
termín
  • 29. 3. 2018 9:00 - 16:00
cena 350 Kč
cena zahrnuje výtvarný materiál, celodenní pedagogický a zdravotnický dozor,oběd, pití
volná místa 2 (z 11)

Výtvarná dílna pro děti od 7 do 12 let ve znamení jara, velikonoc a mláďat - tentokrát dinosauřích. Pomalujeme velká papírová vajíčka a vytvoříme netradiční velikonoční dinosauří dekorace. Těšíme se na všechny, které to baví!