Registrace

Účty z předchozí verze webu jsou stále platné

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky a se zpracováním osobních údajů podle § 28 odst. 5 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon, a podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Abyste mohli přihlašovat sebe či děti na aktivity, vyplňte prosím do svého profilu jméno, příjmení a telefonní číslo. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět na seznam

Příměstské tábory

Další info
Příměstské tábory

I ve městě lze v létě zažít spoustu legrace a dobrodružství. Pro ty, kdo zůstávají v Brně, nabízíme každoročně kolem 200 příměstských táborů, které většinou probíhají v pracovní době od pondělí do pátku. Tábory jsou určené jak pro školáky a předškoláky, tak i pro teenagery a na své si přijdou například nadšení chovatelé, zahradníci, umělci, cirkusáci nebo malí detektivové.

Superhrdinové v akci!

pohybově-akční

Přihlásit
věk 6-13 let
místoLiška - Bílovice n. Svit.
místnostLiška - klubovna
termín
  • 23. - 27. 7. 2018 8:00 - 16:00
cena 1 850 Kč
cena zahrnuje teplý oběd, svačiny, pitný režim, program
volná místa 0 (z 28)

Do Bílovic se sjedou hrdinové celého světa! Budete Supermanem, Spidermanem, Xenou, Úžasňákem či někým jiným? Co v sobě skrýváš ty? Ukrutnou sílu, mimořádnou mrštnost,skvělý úsudek...? To vše odhalíme na našem táboře s Evou a Markétou. Připrav se na týden plný pohybu a akce jako třeba výlet na koloběžce aj..

Program probíhá v čase 8:30 - 15:30 hod. Děti však s námi mohou pobýt v době 8:00 - 16:00 hod.
Kontakt na lektory: Eva Kotasová 608 832 313
Markéta Šenková 733 161 238

Filozofie našich táborů:
Ať už je téma jakékoli, snažíme se , aby si děti odnesly co nejvíce nových zkušeností, dovedností, příhod a zážitků. Během tematického týdne si vyzkouší, kam až sahají jejich síly, jak šikovné mají ruce a jak bystré mají hlavy. Vždy se snažíme o přátelskou a tvůrčí atmosféru. Vítězem je každý, kdo dokáže překonat své obavy a hrát si naplno.