Registrace

Účty z předchozí verze webu jsou stále platné

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky a se zpracováním osobních údajů podle § 28 odst. 5 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon, a podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Abyste mohli přihlašovat sebe či děti na aktivity, vyplňte prosím do svého profilu jméno, příjmení a telefonní číslo. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět na seznam

Příměstské tábory

Další info
Příměstské tábory

I ve městě lze v létě zažít spoustu legrace a dobrodružství. Pro ty, kdo zůstávají v Brně, nabízíme každoročně kolem 200 příměstských táborů, které většinou probíhají v pracovní době od pondělí do pátku. Tábory jsou určené jak pro školáky a předškoláky, tak i pro teenagery a na své si přijdou například nadšení chovatelé, zahradníci, umělci, cirkusáci nebo malí detektivové.

Street dance pro začátečníky

Přihlásit
věk 7-12 let
místoLidická - Brno-střed
místnostSál
termín
  • 28. 8. - 1. 9. 2017 8:00 - 16:00
cena 1 500 Kč
cena zahrnuje program, pedagogické vedení, oběd, pitný režim, svačinka
volná místa 0 (z 16)

Na tomto příměstském tanečním táboře se budeme učit různé styly street dance - např. hip hop, house a funk. Každý den s dětmi nacvičíme kousek sestavy, kterou nakonec v pátek budou moci předvést rodičům na krátkém vystoupení. Budeme rozvíjet pohybové schopnosti, ale i improvizaci a kreativitu. Tábor bude probíhat vždy od 9 do 16 hod. Od 8 hodin bude pro děti otevřena herna s dozorem, kde mohou počkat do začátku. Tábor je určen pro děti od 7 do 14 let. Na vaše děti se těšíme.