Registrace

Účty z předchozí verze webu jsou stále platné

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky a se zpracováním osobních údajů podle § 28 odst. 5 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon, a podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Abyste mohli přihlašovat sebe či děti na aktivity, vyplňte prosím do svého profilu jméno, příjmení a telefonní číslo. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět na seznam

Příměstské tábory

Další info
Příměstské tábory

I ve městě lze v létě zažít spoustu legrace a dobrodružství. Pro ty, kdo zůstávají v Brně, nabízíme každoročně kolem 200 příměstských táborů, které většinou probíhají v pracovní době od pondělí do pátku. Tábory jsou určené jak pro školáky a předškoláky, tak i pro teenagery a na své si přijdou například nadšení chovatelé, zahradníci, umělci, cirkusáci nebo malí detektivové.

Šperkařská a kosmetická dílna

Letní holčičí jízda

Přihlásit
věk 10-16 let
místoLidická - Brno-střed
místnostKuchyňka RV, Klubovna 21, Terasa
termín
  • 6. - 10. 8. 2018 8:30 - 16:00
cena 1 700 Kč
cena zahrnuje materiál, vedení, teplé obědy, pitný režim, případné vstupy
volná místa 0 (z 22)

Baví tě tvoření? Ráda se parádíš? Pak je tento příměstský pro tebe jako dělaný!
Letos jsme tradiční a oblíbený PT Šerkařská dílna obohatili o program zaměřený na výrobu kosmetiky. Na co se tedy můžete těšit? Na dny plné tvoření, během kterých se naučíte několik šperkařských technik a několik postupů k výrobě domácí kosmetiky. Program bude sestaven tak, aby absolventky loňského tábora poznaly nové techniky a současně aby i nováčci zvládali činnost bez obtíží. Program si zpestříme hrami a výletem. V pátek nás čeká (v případě pěkného počasí) zahradní slavnost.
Neváhej, přidej se k nám a užij si s námi krásný tvořivý týden!