Registrace

Účty z předchozí verze webu jsou stále platné

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky a se zpracováním osobních údajů podle § 28 odst. 5 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon, a podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Abyste mohli přihlašovat sebe či děti na aktivity, vyplňte prosím do svého profilu jméno, příjmení a telefonní číslo. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět na seznam

Příměstské tábory

Další info
Příměstské tábory

I ve městě lze v létě zažít spoustu legrace a dobrodružství. Pro ty, kdo zůstávají v Brně, nabízíme každoročně kolem 200 příměstských táborů, které většinou probíhají v pracovní době od pondělí do pátku. Tábory jsou určené jak pro školáky a předškoláky, tak i pro teenagery a na své si přijdou například nadšení chovatelé, zahradníci, umělci, cirkusáci nebo malí detektivové.

Podzimní holčičí jízda - výroba domácí kosmetiky a šperků

Přihlásit
věk 9-16 let
místoLidická - Brno-střed
místnostKlubovna PŘV
termín
  • 26. - 27. 10. 2017 8:00 - 14:00
cena 650 Kč
cena zahrnuje teplé obědy, veškerý materiál, vedení
volná místa 0 (z 14)

Milé slečny, zveme Vás na holčičí jízdu o podzimních prázdninách. Na co se můžete těšit? Během dvou volných dní se připravíme na sychravé podzimní a zimní dny výrobou domácí kosmetiky - šumivých bomb do koupele, balzámu na rty a krému na ruce. Program si zpestříme výrobou originálních šperků. Na obědy si zajdeme do některé z restaurací v docházkové vzdálenosti SVČ.
Těšíme se na Vás!
PT je určen dívkám ve věku 11-16 let.