Registrace

Účty z předchozí verze webu jsou stále platné

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky a se zpracováním osobních údajů podle § 28 odst. 5 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon, a podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Abyste mohli přihlašovat sebe či děti na aktivity, vyplňte prosím do svého profilu jméno, příjmení a telefonní číslo. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět na seznam

Příměstské tábory

Další info
Příměstské tábory

I ve městě lze v létě zažít spoustu legrace a dobrodružství. Pro ty, kdo zůstávají v Brně, nabízíme každoročně kolem 200 příměstských táborů, které většinou probíhají v pracovní době od pondělí do pátku. Tábory jsou určené jak pro školáky a předškoláky, tak i pro teenagery a na své si přijdou například nadšení chovatelé, zahradníci, umělci, cirkusáci nebo malí detektivové.

PT Tanec v parku

Přihlásit
věk 7-12 let
místoLidická - Brno-střed
místnostÁšram
termín
  • 16. - 20. 7. 2018 9:00 - 16:00
cena 1 500 Kč
cena zahrnuje pedagogické vedení, materiál, oběd, pitný režim
volná místa 4 (z 12)

Pojďte protančit léto!

V tomto příměstském táboře se budeme zabývat výukou tance (žánr výrazový tanec), formou různých pohybových her a cvičení. Také dáme prostor dětem pro vlastní tvorbu a improvizaci, kde mohou využít své nápady.

Budeme využívat venkovní prostory lužáneckého parku, jeho zákoutí a vymýšlet, jak si z tohoto prostoru udělat jeviště a prostor pro tanec, jak využít tento prostor přímo v tanci.

V rámci společné tvorby nám postupně vznikne krátké taneční představení. To můžeme zatančit v poslední den tábora svým rodičům a kamarádům a sdílet tak s nimi radost z tance a z pohybu.

Tábor probíhá od 9-16 hodin.
Pro děti ve věku od 7 do 12 let.

Lektor: Věrka Bělehrádková