Registrace

Účty z předchozí verze webu jsou stále platné

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky a se zpracováním osobních údajů podle § 28 odst. 5 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon, a podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Abyste mohli přihlašovat sebe či děti na aktivity, vyplňte prosím do svého profilu jméno, příjmení a telefonní číslo. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět na seznam

Příměstské tábory

Další info
Příměstské tábory

I ve městě lze v létě zažít spoustu legrace a dobrodružství. Pro ty, kdo zůstávají v Brně, nabízíme každoročně kolem 200 příměstských táborů, které většinou probíhají v pracovní době od pondělí do pátku. Tábory jsou určené jak pro školáky a předškoláky, tak i pro teenagery a na své si přijdou například nadšení chovatelé, zahradníci, umělci, cirkusáci nebo malí detektivové.

Malované království

Přihlásit
věk 7-12 let
místoLidická - Brno-střed
místnostZS, Keramika
termín
  • 17. - 21. 7. 2017 8:00 - 17:00
  • 17. - 21. 7. 2017 8:00 - 16:00
cena 1 400 Kč
cena zahrnuje veškerý výtvarný materiál, teplé obědy, jízdné, vstupné na výstavy
volná místa 0 (z 17)

Výtvarný příměstský tábor určený dětem od 7 do 12 let, ve kterém budeme především kreslit a malovat. Děti vymyslí a výtvarně zpracují království na základě své představivosti. Štětce, barvy a velké formáty budou jejich hlavní výbavou. Výtvarnou práci vystřídají hry na přilehlé terase či parku. Navštívíme také aktuální výstavu a podnikneme malý výlet. Rozloučíme se pak závěrečnou vernisáží.