Registrace

Účty z předchozí verze webu jsou stále platné

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky a se zpracováním osobních údajů podle § 28 odst. 5 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon, a podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Abyste mohli přihlašovat sebe či děti na aktivity, vyplňte prosím do svého profilu jméno, příjmení a telefonní číslo. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět na seznam

Příměstské tábory

Další info
Příměstské tábory

I ve městě lze v létě zažít spoustu legrace a dobrodružství. Pro ty, kdo zůstávají v Brně, nabízíme každoročně kolem 200 příměstských táborů, které většinou probíhají v pracovní době od pondělí do pátku. Tábory jsou určené jak pro školáky a předškoláky, tak i pro teenagery a na své si přijdou například nadšení chovatelé, zahradníci, umělci, cirkusáci nebo malí detektivové.

Kreativní příměstský tábor - Netradiční tvoření na Lánech

Přihlásit
věk 7-15 let
místoLány - Bohunice
místnostKeramická dílna - Lány
termín
  • 14. - 18. 8. 2017 9:00 - 16:00
cena 1 400 Kč
cena zahrnuje teplý oběd, pitný režim, pedagogický dozor, výtvarný materiál
volná místa 0 (z 19)

Díky týdnu kreativního tvoření na Lánech vyzkoušíte netradiční výtvarné techniky a užijete si spoustu legrace. Zkusíte malovat jako Michelangelo v Sixtinské kapli, zažijete den šílených klobouků, vyrobíte si krásné šperky a dekorace z pet lahví nebo zjistíte, že k malování možná vůbec nepotřebujete ruce.
Pro děti od 7 do 15 let
Vede: Helena Matulová a Monika Ivičičová