Registrace

Účty z předchozí verze webu jsou stále platné

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky a se zpracováním osobních údajů podle § 28 odst. 5 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon, a podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Abyste mohli přihlašovat sebe či děti na aktivity, vyplňte prosím do svého profilu jméno, příjmení a telefonní číslo. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět na seznam

Příměstské tábory

Další info
Příměstské tábory

I ve městě lze v létě zažít spoustu legrace a dobrodružství. Pro ty, kdo zůstávají v Brně, nabízíme každoročně kolem 200 příměstských táborů, které většinou probíhají v pracovní době od pondělí do pátku. Tábory jsou určené jak pro školáky a předškoláky, tak i pro teenagery a na své si přijdou například nadšení chovatelé, zahradníci, umělci, cirkusáci nebo malí detektivové.

Kouzelné tvoření s Pipi dlouhou punčochou

Přihlásit
věk 8-12 let
místoLidická - Brno-střed
místnostKuchyňka RV, Klubovna 21
termín
  • 13. - 17. 8. 2018 8:30 - 16:00
cena 1 600 Kč
cena zahrnuje materiál, vedení, pitný režim a teplý oběd, případné vstupné
volná místa 0 (z 22)

Celý týden nás bude tímto tvořivým táborem plným fantazie provádět Pipi dlouhá punčocha a její přátelé. Každý den se můžete těšit na jinou rukodělnou techniku, kterou si vytvoříme krásný výrobek. Uprostřed týdne se vydáme také na výlet a poslední den pro rodiče připravíme vernisáž našich výrobků a v případě pěkného počasí také zahradní slavnost.

PT je určen pro dívky od 8 do 12 let.