Registrace

Účty z předchozí verze webu jsou stále platné

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky a se zpracováním osobních údajů podle § 28 odst. 5 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon, a podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Abyste mohli přihlašovat sebe či děti na aktivity, vyplňte prosím do svého profilu jméno, příjmení a telefonní číslo. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět na seznam

Příměstské tábory

Další info
Příměstské tábory

I ve městě lze v létě zažít spoustu legrace a dobrodružství. Pro ty, kdo zůstávají v Brně, nabízíme každoročně kolem 200 příměstských táborů, které většinou probíhají v pracovní době od pondělí do pátku. Tábory jsou určené jak pro školáky a předškoláky, tak i pro teenagery a na své si přijdou například nadšení chovatelé, zahradníci, umělci, cirkusáci nebo malí detektivové.

Já padouch

Přihlásit
věk 6-10 let
místoLidická - Brno-střed
místnostZS, Klubovna PŘV
termín
  • 23. - 27. 7. 2018 9:00 - 16:00
cena 1 500 Kč
cena zahrnuje V ceně jsou zahrnuty teplé obědy, pitný režim, vstupné, materiál a lektorné.
volná místa 0 (z 23)

Na našem příměstském táboře se podíváme na spoustu zajímavých míst, objevíme divy přírody na jednodenním výletku a nebude chybět ani rukodělná činnost. Celý příměstský tábor bude motivovaný na téma dětského filmu Já padouch.

Tábor je určen pro děti od 6 do 10 let.