Registrace

Účty z předchozí verze webu jsou stále platné

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky a se zpracováním osobních údajů podle § 28 odst. 5 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon, a podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Abyste mohli přihlašovat sebe či děti na aktivity, vyplňte prosím do svého profilu jméno, příjmení a telefonní číslo. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět na seznam

Příměstské tábory

Další info
Příměstské tábory

I ve městě lze v létě zažít spoustu legrace a dobrodružství. Pro ty, kdo zůstávají v Brně, nabízíme každoročně kolem 200 příměstských táborů, které většinou probíhají v pracovní době od pondělí do pátku. Tábory jsou určené jak pro školáky a předškoláky, tak i pro teenagery a na své si přijdou například nadšení chovatelé, zahradníci, umělci, cirkusáci nebo malí detektivové.

Impro týden

laboratoř divadla improvizace

Přihlásit
věk 12-18 let
místoLabyrint - Bohunice
místnostCelý Labyrint
termín
  • 31. 7. - 4. 8. 2017 8:00 - 16:30
cena 1 400 Kč
cena zahrnuje pitný režim, teplý oběd, lektorné, materiál
volná místa 14 (z 20)

Středisko Labyrint se stane na jeden týden laboratoři improvizačního divadla. Je to divadlo, které se odehrává teď a tady, bez napsaného scénáře, jenom s využití vlastních nápadů, kreativity skupiny a spolupráce. Od základních improvizačních dovednosti, které budeme rozvíjet různými hereckými hrami a cvičeními, budeme pokračovat k improvizačním disciplínám, ze kterých pak vzejdou krátké scénky. Týden zakončíme improvizačním představením pro vaše rodiče, známé a přátele.