Registrace

Účty z předchozí verze webu jsou stále platné

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky a se zpracováním osobních údajů podle § 28 odst. 5 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon, a podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Abyste mohli přihlašovat sebe či děti na aktivity, vyplňte prosím do svého profilu jméno, příjmení a telefonní číslo. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět na seznam

Příměstské tábory

Další info
Příměstské tábory

I ve městě lze v létě zažít spoustu legrace a dobrodružství. Pro ty, kdo zůstávají v Brně, nabízíme každoročně kolem 200 příměstských táborů, které většinou probíhají v pracovní době od pondělí do pátku. Tábory jsou určené jak pro školáky a předškoláky, tak i pro teenagery a na své si přijdou například nadšení chovatelé, zahradníci, umělci, cirkusáci nebo malí detektivové.

Hudební příměstský tábor - Týden souborové hry

Přihlásit
věk 8-15 let
místoLány - Bohunice
místnostKlubovna
termín
  • 24. - 28. 7. 2017 9:00 - 16:00
cena 1 400 Kč
cena zahrnuje Oběd, pitný režim, notový materiál, pedagogický dozor
volná místa 12 (z 20)

Týden souborové hry na Lánech je zaměřen na kolektivní hru na hudební nástroje, především všemožné druhy fléten, kytaru, klavír a bicí nástroje. Zažijete úžasný pocit ze společného muzicírování a zpívání, naučíte se základy hraní v souboru či kapele nebo také jak si jednoduše upravit písničku a společně si ji zahrát. Těšit se můžete také na netradiční hudební a zvukové hry.
Vede: Helena Matulová a Zuzana Homolová