Registrace

Účty z předchozí verze webu jsou stále platné

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky a se zpracováním osobních údajů podle § 28 odst. 5 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon, a podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Abyste mohli přihlašovat sebe či děti na aktivity, vyplňte prosím do svého profilu jméno, příjmení a telefonní číslo. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět na seznam

Příměstské tábory

Další info
Příměstské tábory

I ve městě lze v létě zažít spoustu legrace a dobrodružství. Pro ty, kdo zůstávají v Brně, nabízíme každoročně kolem 200 příměstských táborů, které většinou probíhají v pracovní době od pondělí do pátku. Tábory jsou určené jak pro školáky a předškoláky, tak i pro teenagery a na své si přijdou například nadšení chovatelé, zahradníci, umělci, cirkusáci nebo malí detektivové.

věk 7-12 let
místoLidická - Brno-střed
místnostKeramika, ZS
termín
  • 10. - 14. 7. 2017 0:08 - 16:00
  • 10. - 14. 7. 2017 8:00 - 17:00
cena 1 400 Kč
cena zahrnuje veškerý výtvarný materiál, teplé obědy, jízdné, vstupné na výstavy
volná místa 0 (z 17)

Na tomto příměstském táboře, který je určen pro děti ve věku od 7 do 12 let, si děti vyzkouší jednoduché grafické techniky, pomocí kterých budou zpracovávat zadaná témata. Výtvarnou práci budou střídat různé hry na přilehlé terase nebo v parku. Během tábora se vypravíme také na krátký výlet a navštívíme aktuální výstavu. Závěrem bude slavnostní vernisáž, na které se děti pochlubí svými výtvarnými pracemi.