Registrace

Účty z předchozí verze webu jsou stále platné

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky a se zpracováním osobních údajů podle § 28 odst. 5 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon, a podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Abyste mohli přihlašovat sebe či děti na aktivity, vyplňte prosím do svého profilu jméno, příjmení a telefonní číslo. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět na seznam

Příměstské tábory

Další info
Příměstské tábory

I ve městě lze v létě zažít spoustu legrace a dobrodružství. Pro ty, kdo zůstávají v Brně, nabízíme každoročně kolem 200 příměstských táborů, které většinou probíhají v pracovní době od pondělí do pátku. Tábory jsou určené jak pro školáky a předškoláky, tak i pro teenagery a na své si přijdou například nadšení chovatelé, zahradníci, umělci, cirkusáci nebo malí detektivové.

Brněnskými ulicemi za tajemným F.L.

Přihlásit
věk 7-14 let
místoLata - Žabovřesky
místnostDolní výtvarna
termín
  • 13. 4. 2017 8:30 - 16:30
cena 250 Kč
cena zahrnuje Program, materiál, oběd, vstupné, lektorné
volná místa 2 (z 25)

Zveme děti chtivé dobrodružství na výpravu, která nás zavede do míst, kam noha běžného "brňáka" nevkročí. Pouze ti, kteří budou bedlivě sledovat stopy a vzkazy tajemného F.L., možná přijdou na kloub jedné z největších brněnských záhad.

Jednodenní příměstský tábor pro děti 8-14 let, plný objevování, luštění, ale i získávání nových poznatků z historie Brna.