Registrace

Účty z předchozí verze webu jsou stále platné

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky a se zpracováním osobních údajů podle § 28 odst. 5 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon, a podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Abyste mohli přihlašovat sebe či děti na aktivity, vyplňte prosím do svého profilu jméno, příjmení a telefonní číslo. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět na seznam

Příměstské tábory

Další info
Příměstské tábory

I ve městě lze v létě zažít spoustu legrace a dobrodružství. Pro ty, kdo zůstávají v Brně, nabízíme každoročně kolem 200 příměstských táborů, které většinou probíhají v pracovní době od pondělí do pátku. Tábory jsou určené jak pro školáky a předškoláky, tak i pro teenagery a na své si přijdou například nadšení chovatelé, zahradníci, umělci, cirkusáci nebo malí detektivové.

Barvy tance

Přihlásit
věk 8-13 let
místoLidická - Brno-střed
místnostSál, Baleťák
termín
  • 14. - 18. 8. 2017 9:00 - 16:00
cena 1 500 Kč
cena zahrnuje Program, pedagogické vedení, oběd, pitný režim, svačinka
volná místa 0 (z 12)

Pojďte protančit léto!
V tomto příměstském táboře se budeme zabývat výukou tance (žánr současný tanec, výrazový tanec, formou různých pohybových her a cvičení), ale také dáme prostor dětem pro vlastní tvorbu a improvizaci, kde mohou využít své nápady.
V rámci společné tvorby nám postupně vznikne krátké taneční představení. To můžeme zatančit v poslední den tábora svým rodičům a kamarádům a sdílet tak s nimi radost z tance a z pohybu.
Tábor probíhá od 9-16 hodin. Od 8.00 hodin je pro děti k dispozici místnost s pedagogickým vedením, kde mohou počkat do začátku svého tábora.
Pro děti ve věku od 8 do 13 let.
Lektor: Věrka Bělehrádková