Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné
Zpět

Příměstské tábory

Další info
Příměstské tábory

I ve městě lze v létě zažít spoustu legrace a dobrodružství. Pro ty, kdo zůstávají v Brně, nabízíme každoročně kolem 200 příměstských táborů, které většinou probíhají v pracovní době od pondělí do pátku. Tábory jsou určené jak pro školáky a předškoláky, tak i pro teenagery a na své si přijdou například nadšení chovatelé, zahradníci, umělci, cirkusáci nebo malí detektivové.

Zootropolis II.

Zootropolis - město, kde kdokoliv může být kýmkoliv.

věk 7-12 let
zaměřenívšeobecné
místoLesná - Brno-sever
místnostKlubovna VV
termín
24. - 28. 7. 2023 9:00 - 16:00
(více..)
cena 3 100 Kč
cena zahrnuje teplý oběd, pitný režim, veškerý výtvarný materiál, pedagog. dozor, vstupné a jízdenky.
volná místa 25 (z 25)

"Kdysi se zvířata dělila na dvě skupiny - zákeřné dravce a nebohou kořist. Časem jsme ale dospěli a dali sbohem naší primitivní divoké minulosti. Nyní žijí dravci i kořist v harmonii. A každý malý savec má nekonečně mnoho příležitostí..." Zootropolis - město, kde kdokoliv může být kýmkoliv. Jenomže nic není tak růžové, jak se může zdát. Ve městě se něco děje, ale nikdo neví, co přesně. Potřebujeme nejen tvoji tvořivost, ale i mrštnost, zkušenosti, nápady a týmového ducha. Dokážeš rozmotat spletitou síť záhad, která opřádá zdánlivě bezpečné a ideální město? Vydej se na cestu plnou dobrodružství a ukaž všem, že i malí mohou dokázat velké věci!
Tábor je určen pro děti ve věku od 7(přijaté do první třídy) do 12 let a bude probíhat na Lesné /Milénova 13/.
Děti mohou přicházet ráno mezi 8:30 a 9:00h, vlastní program začne pravidelně každý den od 9:00h a končit bude v 16:00h.
Budeme kreslit, malovat, hrát spoustu her, různě výtvarně tvořit, ... navštívíme zajímavá místa a vypravíme se na celodenní výlet.