Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné
Zpět

Příměstské tábory

Další info
Příměstské tábory

I ve městě lze v létě zažít spoustu legrace a dobrodružství. Pro ty, kdo zůstávají v Brně, nabízíme každoročně kolem 200 příměstských táborů, které většinou probíhají v pracovní době od pondělí do pátku. Tábory jsou určené jak pro školáky a předškoláky, tak i pro teenagery a na své si přijdou například nadšení chovatelé, zahradníci, umělci, cirkusáci nebo malí detektivové.

Letíme do vesmíru

věk 6-12 let
zaměřenívšeobecné
místo
termín
(více..)
cena 2 400 Kč
cena zahrnuje strava, materiál, lektor
volná místa 18 (z 18)

Láká tě nekonečný vesmír? Nasedni s námi v létě do vesmírné rakety a společně vyrazíme vstříc novým planetám a nezapomenutelným dobrodružstvím. Se svojí vesmírnou posádkou strávíš spoustu času, jak plánováním výprav uvnitř rakety (týmové hry), tak prozkoumáváním neobjevených planet v okolních lesích. Rozhýbeme tělo a společně zvládneme i výcvik pro opravdové astronauty. Pokud máš spoustu fantazie, dobré nálady, touhu poznávat nové věci a kamarády, připoj se k naší posádce. Těší se na vás velitelka Zuzka.