Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné
Zpět

Příměstské tábory

Další info
Příměstské tábory

I ve městě lze v létě zažít spoustu legrace a dobrodružství. Pro ty, kdo zůstávají v Brně, nabízíme každoročně kolem 200 příměstských táborů, které většinou probíhají v pracovní době od pondělí do pátku. Tábory jsou určené jak pro školáky a předškoláky, tak i pro teenagery a na své si přijdou například nadšení chovatelé, zahradníci, umělci, cirkusáci nebo malí detektivové.

Kutění od A do Z - Kutilův odkaz

věk 8-14 let
zaměřenívěda, technika
místoCvičiště, Horní výtvarna, PC učebna
termín
8. - 12. 8. 2022 8:00 - 16:00
(více..)
cena 2 500 Kč
(Tábor je nutné zaplatit do 31.3. 2022. Záloha 500,- Kč je nevratná. Nezaplacená místa budou v dubnu nabídnuta náhradníkům.)
cena zahrnuje veškerý materiál,obědy, pitný režim
volná místa 18 (z 18)

V odkaze na předešlá Kutilova dobrodružství se i o letošních prázdninách společně pustíme do kutění všeho druhu. Budeme řezat, vrtat, lepit, měřit, stříhat, upravovat, natírat, tavit plasty s 3D pery, opracovávat dřevo ve velkém a nejspíš dojde i na nějaký ten textil či drobné pájení. Chybět nebudou ani roztomilí Ozoboti. Abychom se ale úplně neunavili, budeme si společně strávený čas prokládat oddychovými chvílemi a relaxačními aktivitami v průběhu odpoledních hodin. A co si vzít s sebou? Hlavně dobrou náladu a chuť tvořit.