Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné
Zpět

Příměstské tábory

Další info
Příměstské tábory

I ve městě lze v létě zažít spoustu legrace a dobrodružství. Pro ty, kdo zůstávají v Brně, nabízíme každoročně kolem 200 příměstských táborů, které většinou probíhají v pracovní době od pondělí do pátku. Tábory jsou určené jak pro školáky a předškoláky, tak i pro teenagery a na své si přijdou například nadšení chovatelé, zahradníci, umělci, cirkusáci nebo malí detektivové.

Pojď hrát!

věk 6-11 let
zaměřenívšeobecné
místoBohunka (Pod Nemocnicí 25)
termín
25. - 29. 7. 2022 7:00 - 17:00
(více..)
cena 2 300 Kč
cena zahrnuje program, materiál, vstupné, pedagogický a zdravotnický dozor, pitný režim, obědy
volná místa 2 (z 25)

Tábor je všeobecně zaměřený. Děti se mohou těšit se na sportovní, logické, strategické, deskové, i oddechové hry. Součástí programu je také tvoření, či jiný kreativně zaměřený program. Během tábora se děti vypraví na jeden celodenní výlet (dle počasí a plánu lektorů). Každý den ale budeme trávit převážně venku.

Doba trvání PT je od 7:00 do 17:00, přičemž program probíhá v čase 8-16 hod. Hodina před začátkem a po skončení programu slouží ke scházení a k odchodům dětí domů a funguje formou volné herny.

Z důvodu rekonstrukce příměstské tábory probíhají v náhradních prostorách - budova Bohunka (Pod Nemocnicí 25, Brno - Bohunice).

V ceně tábora jsou obědy a pitný režim. Svačiny si každý nosí vlastní (není možnost uložit potraviny do lednice).

Bližší informace o příměstském táboře naleznete v emailu po přihlášení dítěte a v našich obchodních podmínkách. Při odhlášení dítěte z tábora do 2. 6. 2022, vracíme celou zaplacenou částku.