Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné
Zpět

Příměstské tábory

Další info
Příměstské tábory

I ve městě lze v létě zažít spoustu legrace a dobrodružství. Pro ty, kdo zůstávají v Brně, nabízíme každoročně kolem 200 příměstských táborů, které většinou probíhají v pracovní době od pondělí do pátku. Tábory jsou určené jak pro školáky a předškoláky, tak i pro teenagery a na své si přijdou například nadšení chovatelé, zahradníci, umělci, cirkusáci nebo malí detektivové.

Sportovní hry

věk 4-8 let
zaměřenísport
místoLata
termín
8. - 12. 8. 2022 8:30 - 16:30
(více..)
cena 2 400 Kč
(Tábor je nutné zaplatit do 31.3. 2022. Záloha 500,- Kč je nevratná. Nezaplacená místa budou v dubnu nabídnuta náhradníkům.)
cena zahrnuje obědy, pitný režim, program, materiál, pedagogické vedení, pojištění
volná místa 24 (z 24)

Motto tohoto tábora je radost ze hry.

Čeká nás týden plný pohybu, zajímavých her a týmových soutěží. Tábor je vedený zábavnou a hravou formou, inspirovaný olympijskými hrami. Děti budou plnit různé sportovní úkoly s olympijskou tématikou, po obědě si najdeme čas i na malé tvoření a vědomostní hry. Do sportovních her zařadíme prvky z gymnastiky, atletiky a nebudou chybět ani míčové hry. Zaměříme se na rozvoj obratnosti, rychlosti, týmového ducha a lásky k pohybu.

Využijeme ke sportování přírodu v okolí Žabovřesk, sportovní hřiště a atletický ovál na Plovdivské, vyzkoušíme si pohyb v pískovém hřišti a při nepříznivém počasí máme k dispozici sportovní sál a výtvarnou dílnu na Latě.