Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné
Zpět

Příměstské tábory

Další info
Příměstské tábory

I ve městě lze v létě zažít spoustu legrace a dobrodružství. Pro ty, kdo zůstávají v Brně, nabízíme každoročně kolem 200 příměstských táborů, které většinou probíhají v pracovní době od pondělí do pátku. Tábory jsou určené jak pro školáky a předškoláky, tak i pro teenagery a na své si přijdou například nadšení chovatelé, zahradníci, umělci, cirkusáci nebo malí detektivové.

Sportovní hry

věk 4-8 let
zaměřenísport
místoLata
termín
8. - 12. 8. 2022 8:30 - 16:30
(více..)
cena 2 400 Kč
(Tábor je nutné zaplatit do 31.3. 2022. Záloha 500,- Kč je nevratná. Nezaplacená místa budou v dubnu nabídnuta náhradníkům.)
cena zahrnuje obědy, pitný režim, program, materiál, pedagogické vedení, pojištění
volná místa 0 (z 24) Přijímáme náhradníky

Motto tohoto tábora je radost ze hry.

Čeká nás týden plný pohybu, zajímavých her a týmových soutěží. Tábor je vedený zábavnou a hravou formou, inspirovaný olympijskými hrami. Děti budou plnit různé sportovní úkoly s olympijskou tématikou, po obědě si najdeme čas i na malé tvoření a vědomostní hry. Do sportovních her zařadíme prvky z gymnastiky, atletiky a nebudou chybět ani míčové hry. Zaměříme se na rozvoj obratnosti, rychlosti, týmového ducha a lásky k pohybu.

Využijeme ke sportování přírodu v okolí Žabovřesk, sportovní hřiště a atletický ovál na Plovdivské, vyzkoušíme si pohyb v pískovém hřišti a při nepříznivém počasí máme k dispozici sportovní sál a výtvarnou dílnu na Latě.