Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné
Zpět

Příměstské tábory

Další info
Příměstské tábory

I ve městě lze v létě zažít spoustu legrace a dobrodružství. Pro ty, kdo zůstávají v Brně, nabízíme každoročně kolem 200 příměstských táborů, které většinou probíhají v pracovní době od pondělí do pátku. Tábory jsou určené jak pro školáky a předškoláky, tak i pro teenagery a na své si přijdou například nadšení chovatelé, zahradníci, umělci, cirkusáci nebo malí detektivové.

Outdoorové aktivity

věk 8-12 let
zaměřeníturistika
místoZrcadlovka, Sál Lesná
termín
15. - 19. 8. 2022 8:00 - 17:00
(více..)
cena 2 500 Kč
cena zahrnuje materiál na program, vstupné, každý den teplý obědy a pitný režim, jízdné, pedagogický a zdravotnický dozor
volná místa 0 (z 22) Přijímáme náhradníky

Hledáte pro své děti sportovní tábor, který není jen o tradičních sportech, ale zažijí i něco jiného? Tak neváhejte přihlásit své ratolesti na příměstský tábor plný pohybu venku, outdoorových her, ale hlavně netradičních aktivit a výletů.
Děti si vyzkouší různé pohybové aktivity v přírodě, ve vodě i v sále, hraní tradičních a netradičních her a seznámí se s novými sporty. Každý den se vydáme za nějakou aktivitou. Navštívíme okolí Brna, zdoláme horolezeckou stěnu a svezeme se na raftech nebo zajezdíme si na koloběžkách. Čeká nás pět sportovně naladěných dnů a každý úplně jiný.

Program je od 9:00 - 16:00 hod. Příchod je možný nejdřív od 8:30, odchod nejpozději do 16:30 hod.

Věk účastníků: 8 - 12 let