Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné
Zpět

Příměstské tábory

Další info
Příměstské tábory

I ve městě lze v létě zažít spoustu legrace a dobrodružství. Pro ty, kdo zůstávají v Brně, nabízíme každoročně kolem 200 příměstských táborů, které většinou probíhají v pracovní době od pondělí do pátku. Tábory jsou určené jak pro školáky a předškoláky, tak i pro teenagery a na své si přijdou například nadšení chovatelé, zahradníci, umělci, cirkusáci nebo malí detektivové.

Šperkařská a kosmetická dílna

věk 11-15 let
zaměřeníumělecké aktivity
místo
termín
(více..)
cena 2 650 Kč
cena zahrnuje materiál, vedení, pitný režim, obědy v restauraci
volná místa 24 (z 24)

Baví tě tvoření? Ráda se parádíš? Pak je tento příměstský pro tebe jako dělaný!
Jak už název napovídá, můžeš se na tomto příměstském táboře těšit na tvoření zaměřené na výrobu šperků různými technikami a taky na oblíbenou výrobu kosmetiky.
Program bude sestaven tak, abychom si zkusily tvořit z nejrůznějších materiálů a naučily se zajímavé techniky. Absolventky loňského tábora se nemusí obávat, vymyslíme opět něco nového i pro Vás, nováčkům ale přizpůsobíme tempo, aby vše zvládli i s menšími zkušenostmi.
Konkrétní projekty ještě budou upřesněny, ale už teď Vám můžeme prozradit, že se můžete těšit například na práci s exkluzivními mačkanými korálkami (Preciosa, Les perles par Puca...), vyšívané brože, specifiskou techniku - smaltování, práci se smršťovacími fóliemi a samozřejmě výrobu kosmetické výbavičky :-)
Využijeme strategické polohy naší klubovny na Solniční a užijeme si dobré obědy v některé z restaurací v centru Brna, při pěkném počasí budeme hrát hry a navštívíme nedalekou Otevřenou zahradu.
Neváhej, přidej se k nám a užij si s námi krásný tvořivý týden!

PT je určen pro dívky od 11 do 15 let.

Svoje děti můžete přivádět první den - tedy v pondělí do klubovny na Soliční 12 již od 8:00, abychom převzali veškerou potřebnou dokumentaci. Další dny bude pro děti klubovna otevřená od 8:30. Program bude vždy začínat v 9:00 a končit v 15:30, abyste si své děti mohli vyzvednout mezi 15:30-16:00, jak se Vám bude hodit. Pokud chcete, aby větší slečny odcházely samy, potřebujeme mít od Vás písemný souhlas.

Dětem na PT připravte oblečení, které si mohou ušpinit, přezůvky a svačinu. Pitný režim zajistíme, stejně jako obědy v restauraci, se kterou máme z loňského roku dobré zkušenosti. Pokud má Vaše dítě nějaké stravovací omezení, dejte nám to, prosím, vědět s předstihem - ideálně již při přihlášení, abychom mohli přizpůsobit jídelníček, nebo včas dohodli v restauraci vhodnou alternativu.