Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné
Zpět

Příměstské tábory

Další info
Příměstské tábory

I ve městě lze v létě zažít spoustu legrace a dobrodružství. Pro ty, kdo zůstávají v Brně, nabízíme každoročně kolem 200 příměstských táborů, které většinou probíhají v pracovní době od pondělí do pátku. Tábory jsou určené jak pro školáky a předškoláky, tak i pro teenagery a na své si přijdou například nadšení chovatelé, zahradníci, umělci, cirkusáci nebo malí detektivové.

Kouzelné tvoření s Peterem Panem

věk 8-12 let
zaměřeníumělecké aktivity
místo
termín
(více..)
cena 2 300 Kč
cena zahrnuje materiál, vedení, obědy v restauraci, pitný režim
volná místa 22 (z 22)

Milé slečny, zveme Vás na tradiční rukodělně zaměřený příměstský tábor Kouzelné tvoření. Celý týden bude motivovaný příběhem Petera Pana, kterým se inspirujeme při tvoření. Vyzkoušíme si mnoho různých rukodělných technik. Hotové výrobky budete moci ještě dlouho používat, nebo Vám budou zdobit Vaše pokojíčky.
Program bude sestaven tak, aby absolventky loňského tábora poznaly nové techniky a současně aby i nováčci zvládali činnost bez obtíží.
Konkrétní techniky budou ještě upřesněny, ale už nyní Vám prozradíme, že se můžete těšit na výrobu vlastní stolní hry, výrobu víly Zvonilky a samozřejmě na táboře pro malé slečny nebudou chybět ani krásné šperky :-)
Program si zpestříme hrami a promítáním příběhu o Peteru Panovi. Využijeme strategickou polohu naší klubovny (Solniční 12, Brno) tím, že vyrazíme na exkurzi na některé ze zajímavých brněnských míst a po celý týden si budeme pochutnávat na dobrých obědech v nedaleké restauraci.
Neváhejte, přijďte si k nám užít krásný tvořivý týden!

PT je určen pro dívky od 8 do 12 let.

Svoje děti můžete přivádět první den - tedy v pondělí do klubovny na Soliční 12 již od 8:00, abychom převzali veškerou potřebnou dokumentaci. Další dny bude pro děti klubovna otevřená od 8:30. Program bude vždy začínat v 9:00 a končit v 15:30, abyste si své děti mohli vyzvednout mezi 15:30-16:00, jak se Vám bude hodit.

Dětem na PT připravte oblečení, které si mohou ušpinit, přezůvky a svačinu. Pitný režim zajistíme, stejně jako obědy v restauraci, se kterou máme z loňského roku dobré zkušenosti. Pokud má Vaše dítě nějaké stravovací omezení, dejte nám to, prosím, vědět s předstihem - ideálně již při přihlášení, abychom mohli přizpůsobit jídelníček, nebo včas dohodli v restauraci vhodnou alternativu.