Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné
Zpět

Příměstské tábory

Další info
Příměstské tábory

I ve městě lze v létě zažít spoustu legrace a dobrodružství. Pro ty, kdo zůstávají v Brně, nabízíme každoročně kolem 200 příměstských táborů, které většinou probíhají v pracovní době od pondělí do pátku. Tábory jsou určené jak pro školáky a předškoláky, tak i pro teenagery a na své si přijdou například nadšení chovatelé, zahradníci, umělci, cirkusáci nebo malí detektivové.

Dopravodruzi

věk 7-13 let
zaměřenívěda, technika
místoLidická - Brno-střed
místnostVěž - dílna
termín
2. - 6. 8. 2021 9:00 - 16:00
(více..)
cena 1 600 Kč
cena zahrnuje Veškeré náklady na program.
volná místa 1 (z 10)

Během týdne si vyzkoušíš výrobu dopravních papírových modelů, při které budeme pracovat nejen s nůžkami, ale i s rýhovátkem, pravítkem a nešlo by to bez špejle a lepidla. Výroba papírových modelů rozvíjí jemnou motoriku a učí systematicky myslet a rozplánovat si čas.

Nebude chybět výroba lodiček z polystyrenu. Seznámíme se s dopravními předpisy, kde si povíme základní pravidla a značky. V rámci celodenního výletu se podíváme na hrad Veveří, kam se dopravíme lodí po Brněnské přehradě.

Po celý týden na Tebe čekají různé hry, soutěže a časopisy dopravní tématiky doplněné promítáním. V závěru týdne proběhne velká hra v parku Lužánky.

Začátek programu od 9:00 každý den v budově Lidická 50, SVČ Lužánky (s výjimkou celodenního výletu - bude upřesněno). Možnost příchodu v 8:30 - pedagogický dozor zajištěn. Konec denního programu v 16:00 na oddělení techniky.

Sebou pití, svačinu a dobrou náladu.

Těšíme se na Tebe :-)