Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné
Zpět

Příměstské tábory

Další info
Příměstské tábory

I ve městě lze v létě zažít spoustu legrace a dobrodružství. Pro ty, kdo zůstávají v Brně, nabízíme každoročně kolem 200 příměstských táborů, které většinou probíhají v pracovní době od pondělí do pátku. Tábory jsou určené jak pro školáky a předškoláky, tak i pro teenagery a na své si přijdou například nadšení chovatelé, zahradníci, umělci, cirkusáci nebo malí detektivové.

Výtvarný PT 3 - Výtvarná řemesla v ateliéru

Od materiálu k hotovému výrobku

věk 9-15 let
zaměřeníumělecké aktivity
místoLány - Bohunice
místnostHudebna - Lány
termín
9. - 13. 8. 2021 9:00 - 16:00
(více..)
cena 1 950 Kč
cena zahrnuje veškerý výtvarný materiál, pedagogické vedení, vstupné, obědy
volná místa 0 (z 18) Přijímáme náhradníky

Výtvarný kurz pro děti od 9 do 15 let zaměřený na výtvarná řemesla - užitá tvorba z různých materiálů, navrhování, šití, , plstěný šperk, různé druhy batiky, korálky, fimo, keramika a různé jejich kombinace, vždy od vlastního autorského návrhu po finální výrobek, pro výtvarně zdatné zájemce i začátečníky, každý si u nás vybere.
Program je doplněn výletem, návštěvou výstavy, koupáním atd., většinu času ale opravdu věnujeme výtvarné činnosti. Těšíme se na všechny, které to baví!

Program probíhá v čase 9:00 - 16:00 hod. Děti mohou přicházet od 8:00 hod. a odcházet do 17:00 hod. Zároveň nabízíme hlídanou službu dětí ráno od 7 do 8 hodin, která je zpoplatněna (200 Kč/týden) a na kterou je nutné se předem hlásit na našem webu (lany.luzanky.cz/akce) – viz Hlídačka.

Pokud Vaše dítě využívá ve škole asistenta, kontaktujete co nejdříve vedoucího tábora. Rádi dítěti asistenta zajistíme, dostáváme na něj od kraje dotace.

Bližší informace o příměstském táboře naleznete v emailu po přihlášení dítěte a v našich obchodních podmínkách.