Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné

Příměstské tábory - archiv

Kouzelné tvoření s Harrym Potterem (na Solniční)

věk 8-12 let
zaměřeníumělecké aktivity
místo
termín
(více..)
cena 1 150 Kč
cena zahrnuje materiál, vedení, pitný režim a teplý oběd
volná místa 18 (z 18)

Milé slečny, zveme Vás na tradiční rukodělně zaměřený příměstský tábor Kouzelné tvoření. Celý týden bude motivovaný příběhem Harryho Pottera, kterým se inspirujeme při tvoření. Vyzkoušíme si mnoho různých rukodělných technik. Hotové výrobky budete moci ještě dlouho používat, nebo Vám budou zdobit Vaše pokojíčky.
Program bude sestaven tak, aby absolventky loňského tábora poznaly nové techniky a současně aby i nováčci zvládali činnost bez obtíží.
Program si zpestříme hrami a promítáním příběhu o Harrym Potterovi. Využijeme strategickou polohu naší klubovny (Solniční 12) a pochutnáme si na dobrých obědech v některé z restaurací v centru města.
Neváhejte, přijďte si k nám užít krásný tvořivý týden!

PT je určen pro dívky od 8 do 12 let a bude probíhat od středy do pátku. V pondělí a úterý 5. a 6. 7.(= ve svátek) PT neprobíhá.

Svoje děti můžete přivádět první den - tedy ve středu 7. 7. 2021 do klubovny na Soliční již od 8:00, abychom převzali veškerou potřebnou dokumentaci. Další dny bude pro děti klubovna otevřená od 8:30. Program bude vždy začínat v 9:00