Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Výborně! Teď byste si měli zkontrolovat nastavení soukromí a doplnit údaje do profilu. Ok

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět

Příměstské tábory

Další info
Příměstské tábory

I ve městě lze v létě zažít spoustu legrace a dobrodružství. Pro ty, kdo zůstávají v Brně, nabízíme každoročně kolem 200 příměstských táborů, které většinou probíhají v pracovní době od pondělí do pátku. Tábory jsou určené jak pro školáky a předškoláky, tak i pro teenagery a na své si přijdou například nadšení chovatelé, zahradníci, umělci, cirkusáci nebo malí detektivové.

#síť. Příměšťák o videích na netu

věk 7-15 let
zaměřenívšeobecné
místoMuzeum Brněnska – Muzeum ve Šlapanicích, Městská knihovna Šlapanice
termín
10. - 14. 8. 2020 8:00 - 16:00
(více..)
cena 1 800 Kč
((Nevratnou zálohu ve výši 500 Kč je nutno uhradit tak, aby 31.3. 2020 byla na našem účtu. 1.4. bude nezaplacené místo postoupeno náhradníkovi. Doplatek, prosím, uhraďte do 31.5.2020.))
cena zahrnuje program, obědy, pitný režim
volná místa 0 (z 16)

Letní příměstský tábor ve spolupráci s Muzeem ve Šlapanicích a Městskou knihovnou Šlapanice.
Zajímají tě videa, sociální sítě nebo youtube? Chceš strávit týden letních prázdnin tvorbou před nebo za kamerou? Přijď na nový příměstský tábor, který připravuje knihovna a muzeum. Naučíme se pracovat se sociálními sítěmi, včetně toho, jak je využívají kulturní instituce. Společně připravíme příspěvky na sociální sítě knihovny i muzea. Dětem se budou věnovat interní pracovníci i externí specialisté.
Srazy a návraty: začátek vždy v 8.00 v prostorách Městské knihovny Šlapanice (Masarykovo náměstí 3) konec v 16.00 hod v Muzeu ve Šlapanicích (Masarykovo náměstí 18).
Co s sebou: svačinu (dopolední a odpolední), láhev na pití (na místě budou nápoje k dispozici), přezůvky, dobré boty a oblečení do špíny i nepohody, pláštěnku, pokrývku hlavy a opalovací krém (podle počasí). O delších výletech budete předem informováni.
Doprava na místo:
Muzeum i knihovna se nacházejí na Masarykově náměstí v centru Šlapanic. Z centra Brna se sem dostanete přímo trolejbusem č. 31 ze zastávky Hlavní nádraží na zastávku Šlapanice, Kalvodova. Od zastávky na Masarykovo náměstí trvá cesta pěšky přibližně 5 minut. Parkování je možné přímo na náměstí.